Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Tippek, ötletek? Eléggé tanácstalan vagyok! Házassági évforduló.

Már a 4. :)

A helyzet: menni nem tudunk sehova, mert a 1,5 éves kislányunkra nem tud más vigyázni. Ilyen-olyan szexi fehérneműs téma kilőve, mert 32 hetes kismama vagyok hatalmas pocakkal és vizesedő bokával, nem túl szexi :) Gondoltam főzök valami finomat...de mit????? Nagybevásárlást nem is tudok egyedül tartani.... Gondoltam, veszek egy tortát, de olyan helyen lakunk (pici városka) ahol nem garantált, hogyha lemegyek a cukrászdába, akkor tudok venni egy egész tortát :( Jó, tudom, rendelnem kellett volna....sütni nem tudok :) És a legjobb, hogy tegnap jól össze is vesztünk, úgyhogy reggel úgy ment el, hogy nem is köszöntünk egymásnak :(

Naaaa, ezek után valakinek valami ötlete? Előre is köszi!!!!!

2011. aug. 25. 07:59  Privát üzenet  

A válaszok

majd ő megszervezi. Főleg ha összevesztetek.

Hűts be egy pezsgőt, elég ha egy korttyal koccintassz.

Próbáld meg mégis a kicsi lányt elpasszolni! Ha nem megy, fáraszd le, hogy hétkor aludjon! Ne tedd le délután!Gyújts gyertyát!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. aug. 25. 08:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, köszi...épp ez az, hogy nem tudom, hogy Ő készül - e valamivel? Most még csak "puhatolózni" sem tudok....

# 2/6Időpont 2011. aug. 25. 08:15 Privát üzenet

Nagyon jó ötlet a pezsgő, és a gyertyagyújtás, amit előttem is írtak.

Épp tegnap láttam egy nagyon jó receptet a TV Paprikában,

és tök egyszerű, ünnepre is kiváló. SZULÁK ANDREA receptje.

Két csirkecombot sózz be, a jénait olajozd ki kicsit, tedd bele a besózott csikremellet,és önts rá egy-másfél deci sört.

Fedd le fóliával, kb 15 percig süsd, majd vedd le a fóliát, és még kb 10-15 percig hagyd sülni, gyönyörű piros színt kap, a bőr is ropogós piros lesz, és nagyon finom.

Hozzá a következő köretet készítették:

Répa reszelve, pár szem fokhagyma apróra vágva, citrom leve - és mindezt összekeverni házi majonézzel. Ami egy tojás sárgája, mustárral kikeverve, hozzá olaj lassan öntve és mindig jól kikeverve (jöhet hozzá akár egy-másfél deci olaj, csak jól ki legyen keverve)

Ízesíteni citrommal, borssal, cukorral,sóval

A répával összekeverni a majonézt, annyit, amennyit a répa felvesz.

Isteni finom vacsoraétel, főleg, ha gyerty és pezsgő is van hozzá. Jó étvágyat!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011. aug. 25. 08:58 Privát üzenet

Én az 1. évfordulónkra meglepi vacsorát csináltam.

Ezt készítettem el: [link]

Nagyon egyszerű, és isteni finom! Mellé egy üveg bor, halk zene, gyertyafény. Párom el volt olvadva, amikor hazaért :) Ajánlom neked is!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2011. aug. 25. 09:11 Privát üzenet
Édes lesz a kibékülés-:) Ilyen előrehaladott állapotban, nem is a szex köré kell rendezni az eseményeket,(az is lehet, persze, majd a végén)inkább a meghittséget tartsd szem előtt, a megbékélést, az összetartozásotokat hangsúlyozd, hogy jöhet bármi, ti akkor is, és mindig együtt.Legyetek hálásak egymásnak az együtt töltött évekért, és ezt ne szégyelld kimondani. Vacsorára valamit, ami a kedvence, újdonságot én ilyenkor nem szoktam. Torta sem szükséges feltétlenül, valami egyszerű desszert is megteszi. A figyelmesség a fontos. A szál fehér gyertya, a szál virág, a pár szép szó. Gratulálok!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2011. aug. 25. 09:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Húúú, köszönöm! A receptek isteniek és a szép szavakat is köszönöm :)

Már nagyon várom, hogy haza érjen :) Biztos egyikünknek sem fog eszébe jutni a tegnapi vita!!!!!!

# 6/6Időpont 2011. aug. 25. 10:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon tanácstalan vagyok, mit tehetnék, el vagyok keseredve (? )
Ilyenkor mivel tennék jobbat? Tanácstalan vagyok.
Apukámat születésnapján szeretném meglepni valamivel, viszont még mindig tanácstalan vagyok, hogy mi legyen az. Szerintetek mit adjak neki?
Most szalasztom el életem szerelmét? Tanácstalan vagyok.
Szerinted mit kéne tegyek ilyen helyzetben? Teljesen tanácstalan vagyok.
Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.12/F

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!