Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippek, ötletek? Eléggé...

Tippek, ötletek? Eléggé tanácstalan vagyok! Házassági évforduló.

Figyelt kérdés

Már a 4. :)

A helyzet: menni nem tudunk sehova, mert a 1,5 éves kislányunkra nem tud más vigyázni. Ilyen-olyan szexi fehérneműs téma kilőve, mert 32 hetes kismama vagyok hatalmas pocakkal és vizesedő bokával, nem túl szexi :) Gondoltam főzök valami finomat...de mit????? Nagybevásárlást nem is tudok egyedül tartani.... Gondoltam, veszek egy tortát, de olyan helyen lakunk (pici városka) ahol nem garantált, hogyha lemegyek a cukrászdába, akkor tudok venni egy egész tortát :( Jó, tudom, rendelnem kellett volna....sütni nem tudok :) És a legjobb, hogy tegnap jól össze is vesztünk, úgyhogy reggel úgy ment el, hogy nem is köszöntünk egymásnak :(

Naaaa, ezek után valakinek valami ötlete? Előre is köszi!!!!!


2011. aug. 25. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

majd ő megszervezi. Főleg ha összevesztetek.

Hűts be egy pezsgőt, elég ha egy korttyal koccintassz.

Próbáld meg mégis a kicsi lányt elpasszolni! Ha nem megy, fáraszd le, hogy hétkor aludjon! Ne tedd le délután!Gyújts gyertyát!

2011. aug. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi...épp ez az, hogy nem tudom, hogy Ő készül - e valamivel? Most még csak "puhatolózni" sem tudok....
2011. aug. 25. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet a pezsgő, és a gyertyagyújtás, amit előttem is írtak.

Épp tegnap láttam egy nagyon jó receptet a TV Paprikában,

és tök egyszerű, ünnepre is kiváló. SZULÁK ANDREA receptje.

Két csirkecombot sózz be, a jénait olajozd ki kicsit, tedd bele a besózott csikremellet,és önts rá egy-másfél deci sört.

Fedd le fóliával, kb 15 percig süsd, majd vedd le a fóliát, és még kb 10-15 percig hagyd sülni, gyönyörű piros színt kap, a bőr is ropogós piros lesz, és nagyon finom.

Hozzá a következő köretet készítették:

Répa reszelve, pár szem fokhagyma apróra vágva, citrom leve - és mindezt összekeverni házi majonézzel. Ami egy tojás sárgája, mustárral kikeverve, hozzá olaj lassan öntve és mindig jól kikeverve (jöhet hozzá akár egy-másfél deci olaj, csak jól ki legyen keverve)

Ízesíteni citrommal, borssal, cukorral,sóval

A répával összekeverni a majonézt, annyit, amennyit a répa felvesz.

Isteni finom vacsoraétel, főleg, ha gyerty és pezsgő is van hozzá. Jó étvágyat!

2011. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az 1. évfordulónkra meglepi vacsorát csináltam.

Ezt készítettem el: [link]


Nagyon egyszerű, és isteni finom! Mellé egy üveg bor, halk zene, gyertyafény. Párom el volt olvadva, amikor hazaért :) Ajánlom neked is!

2011. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Édes lesz a kibékülés-:) Ilyen előrehaladott állapotban, nem is a szex köré kell rendezni az eseményeket,(az is lehet, persze, majd a végén)inkább a meghittséget tartsd szem előtt, a megbékélést, az összetartozásotokat hangsúlyozd, hogy jöhet bármi, ti akkor is, és mindig együtt.Legyetek hálásak egymásnak az együtt töltött évekért, és ezt ne szégyelld kimondani. Vacsorára valamit, ami a kedvence, újdonságot én ilyenkor nem szoktam. Torta sem szükséges feltétlenül, valami egyszerű desszert is megteszi. A figyelmesség a fontos. A szál fehér gyertya, a szál virág, a pár szép szó. Gratulálok!
2011. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húúú, köszönöm! A receptek isteniek és a szép szavakat is köszönöm :)

Már nagyon várom, hogy haza érjen :) Biztos egyikünknek sem fog eszébe jutni a tegnapi vita!!!!!!

2011. aug. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!