Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülye ötlet ez az ajándék?

Nagyon hülye ötlet ez az ajándék?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, szülinapja lesz és nem nagyon tudom mit adhatnék neki ajándékba. Valami személyeset akarok, ami nem túl elcsépelt. Nincs sok közös képünk, azok is mind digitális formában, így arra gondoltam hogy egy szép képkeretben az egyik képünket kapná ajándékként. Nagyon hülye ötlet?
2011. aug. 25. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
December elején jöttem össze a barátommal és karácsonyra bekeretezve megkaptam a közös képünket. Nem ciki. Nekem tetszett.
2011. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes ajándék :) De neked kell ismerned a lányt. Mert vannak lányok akik eléggé anyagiasak :DD ... És nem értékelnék.

De szerintem ez egy remek ötlet!!

2011. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is aranyos ötlet:)
2011. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A lányom kinyomtattatott néhány közös képüket, vett egy képkeretet és szépen belerakta, ízléses összevisszaságban ;)
2011. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
aranyos ötlet szerintem :) de ha már ilyen fényképeset szeretnél, rárakathatnád a képeteket egy bögrére, vagy párnahuzatra, vagy például nekünk van közös képünk puzzle-ra csináltatva. :) sztem ez nagyon egyedi ajándék lenne, és nem is drágák :) itt szegeden egy bögre közös fotóval 1600 körül van, egy párnahuzat 2500.- A/4es képpel, a puzzle pl az A/4es 2400 örül van. de ezeknél fontos a kép minősége, ha például nem elég éles a kép válassz ksiebb méretet :) nekünk írólap méretű a puzzle és az is nagyon szép :) legalább könnyű kirakni :D:))
2011. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Na pont ezt akartam javasolni. Egy közös képes bögre, vagy kispárna, a legundokabb őszi reggeleket is feldobja:-))
2011. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Faliórát is lehet képeset csináltatni, jól néz ki!
2011. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!