Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örülnétek jobban: ha a...

Minek örülnétek jobban: ha a lányotok bulizós, pasizós lenne; vagy ha otthonülős, visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2011. aug. 27. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Otthonülős.
2011. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én az itthonülős kategória vagyok, az unokahúgom meg a másik típus. Ma beszélgettek az anyukájaink és az övé azt mondta hogy örüljön neki az enyém hogy ilyen vagyok.

Én viszont nagyon nem örülök neki, hogy ilyen vagyok, mert sokkal jobb lenne ha népszerű lennék...

2011. aug. 27. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
egyik se jó. valami középutat.
2011. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első voltam, én is otthonülős típus vagyok... Inkább vállalom a különcségemet. Amilyen dolgokkal menők lesznek a mai tinédzserek, inkább kimaradok belőlük, mert csak rosszul járnék, ha olyanná válnék, mint ők... Később majd ez kifizetődik. Nem baj, hogy nem vagyunk ilyenek. ;)
2011. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között lenne ideális.
2011. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

partyk bulik 4vere :DD

én nagyon bulizós vagyok.. elég sokat iszok. de cigizni sosem. szüz vagyok még jó a tanulmányi eredményem. szval szerinte ezzel így nincs semmi probléma. 15/L

2011. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hibrid:D egy barátkozós és szerény:D az a tuti.
2011. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bulizós! Bár egy otthonülőssel lényegesebben egyszerűbb minden...
2011. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ideje vagyon mindennek. Hány éves a lány? Merthogy a kislányoknak tanulni kell, sportolni , esetleg zenetanulás, egyéb önképzések. A bulizós lányok hamar kiábrándulnak, cvsalódnak a bulizásban, egy idő múlva üresnek érzik az egészet, hogy csak úgy kong.
2011. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13-14 évesen nagyon otthonülős voltam, még a barátnőimmel sem lehetett elzavarni fagyizni.

anyám attól félt, h a nyakán maradok.

most, 10 évvel később meg minden hétvégén van valami programom (ez nem azt jelenti, h talajra iszom magam), szóval buli, kirándulás, élvezem az életet, ismerkedek :)


anyum örül neki, h nem vagyok besavanyodott, unalmas kékharisnya :)

2011. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!