Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja szeret! Akkor...

Azt mondja szeret! Akkor miért van fent társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Nem értelme mi értelme ennek ha én itt vagyok én,szerintem ez nem normális,persze már láttam ehhez hasonló kérdéseket ezen az oldalon és páran azt mondják hogy barátkozni mennek oda sokan.Na már most én bárhol tudok barátkozni ahhoz nem kell társkereső én úgy gondolom,és a nevében is benne van hogy társkereső és nem barátkereső....
2011. aug. 28. 16:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja 26/F vagyok
2011. aug. 28. 16:17
 2/12 anonim ***** válasza:

Mióta vagy neki te?


És ő mikor regisztrált oda?

2011. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
6 hónapja vagyok neki és majdnem minden nap belép...
2011. aug. 28. 16:22
 4/12 anonim ***** válasza:
biztosan unatkozik , csinálj programokat ..
2011. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:23


Ok unatkozik de akkor se egy társkeresőn töltse a szaba idejét,elég gáz hogy ezt ennyire természetesnek veszi egy két ember....

2011. aug. 28. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
egyébként biztosan hiányzik neki valami , amit ott pótol..romantikázni szoktatok ?
2011. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:28


Szoktunk!De ha nem akkor se egy társkeresőn szórakozzon már,ha nem akkor mondja el mi a gondja....velem lehet beszélni.

2011. aug. 28. 16:31
 8/12 anonim ***** válasza:

bocs,de szerintem kevés vagy neki...

:(

2011. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez most lehet furcsa lesz neked, de nagyon rá lehet szokni ezekre az oldalakra. Én is fent vagyok és ha lenne barátom akkor is fent maradnék, mondjuk én szoktam váltogatni a regisztrációmat. Régebben amikor volt barátom akkor is fent voltam sőt barátom is hiszen ott ismerkedtünk meg. Ő is ott van azóta. Meg ha megnézed vannak 2007-es regisztrációk akik azóta is nagyon aktívan ott vannak.
2011. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Unatkozik?Én sem értem, de már több kapcsolatnál láttam ilyet. Én sem örülnék neki, mellettem társkeresőn chatelne?Szerintem kérdezz rá, hogy ismerkedik e, és, hogy ezt miért csinálja. Ő örülne a fordított esetnek.
2011. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!