Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mit kéne tegyek...

Szerinted mit kéne tegyek ilyen helyzetben? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

4éve vagyok együtt a párommal. 2évig minden szép és jó volt,de most is vannak szép napok,de sajnos már nem az igazi.Tisztelem őt mint embert, szeretem őt mint barát, de félek hogy nem vagyok már belé szerelmes... Másokat irigylem hogy milyen szép és boldogok együtt, mások piros ködöket látnak maguk előtt,én meg úgy érzem magam ilyen fiatalon mint aki már megvan házasodva. Nagyon sokat találkozunk, nap mint nap szinte, de persze mindig megbeszéltük hogy most akkor próbáljunk szünetelni.... volt 1-2 hónap is hogy nem találkoztunk,nem is beszéltünk, utána kibékültünk és 2hét után megint jöttek a veszekedések / ütögetések.. Igen sajnos néha elvetjük a sulykot, és ütögetjük is egymást (A párom persze nem a teljes erejéből,meg én is próbálom türtőztetni magam) De sajnos ez a fájdalmas igazság. Félek szakítani vele,mert egyedül maradok, egy barátnő,egy barát, egy testvér sincsen akihez mehetnék, akivel eltudnám feledni gondjaimat. Még magányosabblennék nélküle, és ő is így érez szerintem. De akkor most mi legyen? én azt szeretném hogyha kötöttségek nélkül lehetnénk,de nagyon jó barátok,de persze ez lehetetlen az ő részéről.Kb 4x szakítottunk már pár hétre,de mindig hiányoztunk egymásnak. Úgy érzem én ebből akapcsolatból sose fogok tudni "megszabadulni" mert a magány,az egyedüllét mellett nehéz kordában tartani magam, s újra össze jövünk....De így viszont lehet boldogtalan vagyok,de így is úgy is....

L :(


2011. aug. 29. 00:31
 1/8 A kérdező kommentje:
piros helyett rózsaszin,bocsi
2011. aug. 29. 00:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Én detto ugyanígy vagyok.Nem látok kiutat...
2011. aug. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz helyzet, nem hinném, hogy én szakítanék a helyedben, hacsak nem toppanna be valaki más az életembe. Próbálj hosszabb távú szünetet kérni, kicsit magadra is időt fordítani, barátkozni, fiúkkal ismerkedni, hogy ne csak mindig a "barátnő" szerepében legyél. Ha van rá lehetőséged, szerezz egy kutyát. Megvigasztal, melletted van a bajban, elfogad, ahogy vagy, és könnyebb vele az ismerkedés. :)
2011. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van 2 kutyám, de sajnos nem segít a fájdalmamon, de persze imádom őket,20-30percekre ellehet velük játszani egy nap többször,de hát az mégis más...Most megyek új suliba, és félek hogy ott sem lesz egy barát sem, valahogy nem sikerül nekem ismerkedni valahogy kerülnek az emberek, v nem értem. Lehet tényleg vele kéne maradjak,csak hát.. nemtudom,tényleg bizonytalan vagyok. Ráadásul életem részévé vált, olyan fura lenne nélküle, sok dologba segít és ha szakítanék ez sem lenne ... tehát vagy nyelem a problémákat,és "le vagyok kötözve" vagy szenvedek egyedül a gép előtt.
2011. aug. 29. 00:51
 5/8 Yarra ***** válasza:
100%

Hát ha engem kérdezel, mivel még se gyerek se házasság nem húznám tovább a dolgot, szakítanák. Ha már annyiszer szakítottatok, ütögetések stb, nem valószínű hogy boldogan éltek együtt míg meg nem haltok.

Nekem volt egy hasonló esetem. Évekig jártunk, aztán mivel már úgy éreztem nem jó együtt, szakítottunk. Néhány év után újra találkoztunk, felébredtek bennünk a régi érzések, újra összejöttünk, később összeházasodtunk. Nem telt bele 1 év sem, elváltunk (tudom, égés...), ugyanaz a dolgok miatt ami miatt először is szakítottunk. Nagy hiba volt, újrakeztük.

Utánna találkoztam egy férfival, a mostani férjemmel, akit 7 év után is imádok, és nem unalmas vele, és nem veszekszünk, és boldog vagyok.

Miért lennél egy fickóval akivel nem stimmel a kapcsolatotok, amikor így megfosztod magad attól a lehetőségtől hogy egy olyannal fuss össze, akivel minden téren jó lenni...

2011. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló utolsó mondata a kulcs. Ha otthagyod, boldogtalan leszel, de esélyed lesz egy normális kapcsolatra. Tényleg nyűglődni akarsz egész életedben? A rózsaszín köd pedig mindenkinél elmúlik egyszer, de attól még nagyon is jól működhet egy kapcsolat.
2011. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért szokta osztani a Mama a lapot..=D

Fiatalok vagyunk nem kell minden nap együtt lógnunk..elég a heti 3 alkalom, hogy találkozunk. kevesebb a vita és tovább él a kapcsolat. Nekem az első barátommal 3 évig bírtuk MINDEN NAPOS TALÁLKOZÁS..na már most a végére kiderült, hogy csak azért jártunk még össze mert megszoktuk egymást és egy szép estén megbeszéltük, hogy csak barátok. :)

2011. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Savlekotő ***** válasza:
Régen gáz ha félsz a párodtól..
2021. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!