Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyorsan! Felpontozok! Hogyan...

Gyorsan! Felpontozok! Hogyan szerezzek örömet anyunak? Illatos tiszta szoba.

Figyelt kérdés

Anyu megkért hogy takarítsam ki az ő szobáját,és már kitakarítottam,és rend is van de mivel érhetném el azt,hogy megcsapja az az igazi ren és tisztaság érzés.Mostanában annyit dolgozik és annyit tesz értünk,hogy örömet akarok neki szerezni:)

Esetleg nem tudnék házi alapanyagokból illatosítót csinálni,amit könnyű és van hozzá alapanyag?

Elnézést a kategóriáért,csak nagyon gyorsan kellenének a válaszok.

Előre is köszönöm 17l.


2011. aug. 29. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen alapanyagod van?

Narancsba szurkált szegfűszeg. Virágszirmok kis fahéjjal, fűszerekkel keverve.

Jól szellőztess ki.

Ha tényleg olyan szép rendet és tisztaságot csináltál, hidd el, mindenféle trükk nélkül is észre fogja venni. :)

Egyébként ügyes vagy, anyukád biztos büszke lesz rád!

2011. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Süss egy pitét! :)

(Komolyan mondom, annál jobb illat nem várhatja, ha hazajön.)

2011. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerezz be virágokat a kertből,vagy ha nincs kertetek a legközelebbi kertes szomszédhoz vagy virágárushoz szaladj el :) sajnos otthoni illatositot nem tudok a virágokon kivul,esetleg a boltbol vegyel egy illatositot:)
2011. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szellőztess ki ha természetközeli helyen laktok nem kell semmi illatosító.

ha pedig nem akkor egy kis levendula, vagy fahéj nagyon kellemes tud lenni :)

2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szedhetsz esetleg virágot a szobájába


Vagy ha kedveskedni akarsz neki, akkor egy vacsi/uzsi/üdítő elkészítését tudnám javasolni, annak is biztos örülne.

2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj a kategóriával, mert anyukád miatt kérded. Illatmécses, illatgyertya? Legrosszabb esetben parfümből fújj kettőt-hármat a szoba random pontjaiba!:)
2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én levándulás táskákat szoktam csinálni.Leszedem a levendulát kiszáritom felakasztava,leszedem,kis zsacsiba rakom,szájukat összekötöm és beakasztom őket minden szobába,ruhászszekrénybe is jók,molyüzőnek.
2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amelyik parfümöt szereti abból egy picit fújsz a levegőbe de tényleg kicsikét :) vagy dobj össze valami finomat kis salátát vagy akár palancsitát is :) vagy amikor hazajön minden kivánságát lesed hogy mit szeretne kedveskedhetsz már annyi féle dologgal csak hajrá!
2011. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi:9még jöhetnek a tippek...:)

a fahéjjal mit csináljak?

2011. aug. 29. 15:59
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
reszelj citromot tedd 2-3 deci forró vízbe. Isteni finom citrom illat lesz :DD kérem a pontozást :DD
2011. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!