Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azt szeretik mások aki...

Csak azt szeretik mások aki saját magát is szereti?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? Én egyetértek ezzel, bár nem tudom, hogy akkor az én példámban ez miért nem igaz. Egyáltalán nincs önbizalmam, idegenek társaságában alig beszélek mert nem merek, úgy érzem, hogy mások többet érnek nálam, azt sem merem mások előtt csinálni amit tudok, mert úgy érzem, hogy az úgysem jó. (pl főzés)Ennek ellenére a pasik odavannak értem. De olyan szinten, hogy szerelmesek lesznek belém pár napon belül. Mindegyik azt mondja, hogy ilyen nőt még nem láttak (nem a külsőre értik). Volt olyan aki egy hét után azt mondta, hogy neki nem kell más nő, engem akar feleségül venni. A volt barátommal 2 éve szakítottam, ugyanúgy szerelmes még belém. Soha nem volt még példa arra, hogy csak arra kelljek egy pasinak. De nem is adom magam az igaz. Miért van ez?? Tényleg sugárzik belőlem az önbizalomhiány, a barátnőim is megmondták. 21/L
2011. aug. 29. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm egy csődtömeg, utálja magát meg zéró önbizalma van. Mégis, nincs olyan pasi ismerősöm, aki ne lett volna már szerelmes belé. Persze elég hülye ahhoz, hogy neki egyik se kellett....szóval valószínűleg vannak ilyen kivételek is, mert amúgy én ettől függetlenül azt gondolom, ha nem szereted magadat, akkor úgy is bánsz magaddal, és akkor egy idő után mások is.

Legalábbis saját tapasztalatom az, hogy önfeláldozó vagy, előbb-utóbb vérszemet kapnak és mások is feláldoznak téged...

2011. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem igazad van, én is így tudom. Aki magát szereti, az sugároz magából valami pozitív jelet, ezzel odavonzza a mások szeretetét.
2011. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 valasz88 ***** válasza:
igen
2011. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!