Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők vagy...

Távkapcsolatban élők vagy akik abban éltek hogyan vészeltétek át a nehéz időszakot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mind tönkrement.
2011. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy nehez idoszakot? A szeretet mindent kibir! 2 evig eltem ugy, hogy kozben terhes is voltam, de nem kulonosen foglalkoztam azzal, hogy most a parom nincs mellettem, hiszen tudtuk azt, hogy miert vallaltuk.
2011. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi fél évig voltunk egymástól messze. Csak hétvégente találkoztunk. Napközben suliba jártam, este webcamoztunk. Megjegyzem néha visszasírom azt az időt. Ha jött mindig boldog voltam, az egész hétvégét kettesen töltöttük.Mióta összeköltöztünk elég sok a feszültség. A nehéz időkben mindig elmondjuk hogy mi hogyan lesz ha saját lakásunk lesz és senki sem fog beleszólni az életünkbe(most anyós jelöltnél élünk). Ez a tervezgetés elég sokat segít.


22/L

2011. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve vagyunk távkapcsolatban (előtte 2 év "rendes" napi kapcsolat)...150 km-re mentünk egyetemre. Ez volt a helyes döntés, nem bántuk meg. Mindketten így oda felvételiztünk, ahova szerettünk volna, mindketten szeretjük amit csinálunk. Hétvégén találkozunk 1-2 hetente. Ami nehezebb volt számunkra az a vizsgaidőszak, pláne, hogy neki hamarabb kezdődik, így hamarabb vége van, nekem meg akkor kezdődik. Ilyenkor stresszesebbek vagyunk, ritkábbak a telefonbeszélgetések, mert paprikásak vagyunk, nincs türelmünk (igaz, ez idén nem volt jellemző)...

Egyébként, nekünk azon túl, hogy néha elcsuklik a hangom, mert hiányzik nincs problémánk...féltékenység nincs, vizalom van, maximálisan. Nincsenek hisztik, kirohanások. Sokat beszélünk telefonon, messengeren. Remekül megvagyunk. Szóval ami másnak nehéz volt nekünk nem volt gond. Alapjáraton ha problémák adódtak az nem a távkapcsolat miatt voltak...

Egy titkunk van, messengeren és telefonon sosem probáljuk megoldani a konfliktusokat. Azok nem arra lettek kitalálva. Túl személytelenek, hamar szét tudják roncsolni a kapcsolatokat...

21-L

2011. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszolónak teljesen igaza van!

Mi 4 éve vagyunk így, nehéz, de a hétvégék szuperek! Nem megyünk egymás agyára, mint sokan azok közül akik, 18 évesen összeköltöztek, persze nem törvényszerű, de sok ilyen példát láttam. Ha szeretitek egymást, a távolság nem lehet gond.

22/N

2011. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Eléggé régi a kérdés, de egy valamit tisztázzunk, nem lehet normális kapcsolatnak nevezni azt sem, ha hétvégente találkoztok, de távkapcsolatnak sem.

Kedves Kérdező a távkapcsolat 1000 kilómétereknél, több országhatárokon túl kezdődik, ahol bizony a kínos problémákat is skype-on vagy messengeren keresztül kell megbeszélni. Ahol a találkozások félévenként érik el az EGYet! Hogy itt milyen problémát merülhetnek fel arra nem lenne elég az egész este, hogy leírjam.

A távkapcsolatot nagyon próbára teszi a kapcsolatot, a két felet, a bizalom is sokszor kevés. De amit hangsúlyoznék nem lehetetlen vállalkozás.

2015. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!