Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindjárt elseje, és már...

Mindjárt elseje, és már rosszul vagyok az idegességtől. Hogy győzzem le a félelmemet majd?

Figyelt kérdés

Átiratkoztam egy másik suliba,senkit nem ismerek onnan (csak 1 csajszit,de ő nem oszt.társam).

Barátkozós típus vagyok,könnyen megnyílok. Eddig sosem volt ilyen félelmem (mikor 9.be mentem akkor sem volt,pedig ott is alig ismertem valakit). Most még is ideges vagyok egész nap,hányingerem van,félek.


Mit tehetnék hogy ne féljek ennyire? Beszéljek valakivel az osztályból? Tudok egy-két nevet,de nem tudom,érdemes-e rájuk írni így látatlanba egyelőre.


Szerintetek? Segítsetek :S


2011. aug. 30. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért izgulsz mert új suli? Ha könnyen barátkozol, akkor úgysem lesz probléma. :) Most mondhatnám, hogy ne izgulj, de mivel teljesen természetes, hogy így "teszel" ezért nem mondom. :D

Próbáld valahogy elterelni a gondolataidat, és ráérsz majd elsején izgulni a "nagy találkozás" előtt egy órával. Igyál citromfű,macskagyökér stb teát, menj el futni, kicsit vezesd le a feszültséget!

Ha jönnének vissza a gondolatok akkor kényszerítsd magad arra, hogy valami máson járjon az agyad. Olvass valami érdekes könyvet, stb.

Remélem segítettem

2011. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,drukkolok neked!!!!Minden rendben lesz meglátod,könnyen barátkozol ezt magad is tudod,ennél több nem is kell!Egyébként nem rossz ötlet az előre levelezés.Találj ki valami kis mondva csinált,de nem túl bugyuta gyakorlati kérdést,hogy pl.hányra szoktatok menni (na ennél azért eredetibbet) és már fel is vetted a kapcsolatot velük.
2011. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!