Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túlzás kicsit?

Ez nem túlzás kicsit?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy eléggé súlyos beteg unokaöccse. Bármilyen fertőzéstől óvni kell, mert életveszélyes lehet számára egy egyszerű hűlés is...

Múlt héten együtt játszottak a gyerekek (a szülők testvérének a gyerekei)...mikor hazamentek, mindhárom gyerek beteg lett. Azóta a súlyosan beteg kislány szülei nem állnak szóba a másik két gyerek szüleivel, mert őket okolják, azt mondták többet látni sem akarják őket.

Megkérdezték a véleményemet, várták a visszajelzést. (Én pszichológus vagyok, foglalkoztam a fiúcskával). Szerintem nagyon túl van reagálva a dolog, a fiúnak nem lett komolyabb baja, szerencsére. A másik dolog, hogy ennyire nem óvhatják a társaságtól mert a 9 éves kisfiúnak már így sincs egyetlen barátja sem, első osztályos most lesz.

Nem akartam belefolyni a vitába, ezért hümmögtem inkább. Főleg mert a másik két gyerek szüleivel is jóban vagyok.


2011. aug. 31. 13:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ennyit én is mondtam, hogy ha mindhárman ott betegedtek meg akkor szerintem nincs akit okolni...de emiatt egyrészt rám is megsértődtek másrészt az a bajuk, hogy miért maradtam "pártatlan"
2011. aug. 31. 14:13
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
14.06. vagyok. Én sem segítenék haragudni egyikőjüknek sem. Tudod, ilyenkor nem azt kérdezik, hogy mi az igazság, hanem, hogy kinek van igaza. És nem akartalak megbántani, bocsánatot kérek, legyen jó a napod.
2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Harom gyerek egyszerre lett beteg?

Mi a garancia arra, hogy nem a kisfiutol kaptak meg a betegseget a ket kislany?

2011. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Egy időben betegedtek meg. A két lányt hazavitték, a fiúcska maradt. Mindhárman meghűltek.
2011. aug. 31. 14:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Már velünk is előfordult, hogy miután a barátnőméknél voltunk, másnap felhívott, hogy figyelmeztessen, a lánya belázasodott, folyik az orra és elég pocsékul van. 3 nap múlva fiacskámat is ezekkel a tünetekkel vihettem orvoshoz. Nem is gondoltam rá, hogy a barátnőmet vagy a lányát hibáztassam. Honnan tudta volna, hogy a lánya másnapra megbetegszik és már előtte néhány nappal is végig fertőz mindenkit? Ez benne van a pakliban. Sajnos, ha bekerül az iskolába még több betegséget is beszerezhet.
2011. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Biztos jó kiugrálták magukat és meghültek.a szülő feladata, hogy vigyázzon a gyerekére.Ha nem lett a kisfiunak komolyabb baja, akkor akkor ez egy jó példa lehet a szülőknek,arra hogy ne féltsék annyira a társaságtól.

Szerintem okosan tetted, hogy adtál véleményt!

2011. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását.
2011. aug. 31. 16:13
 18/19 anonim ***** válasza:

15.54 vagyok.

Azt tetted jól, hogy nem adtál véleményt!

2011. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
-?
2012. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!