Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy félelmem: a férfi,...

Van egy félelmem: a férfi, aki megtetszett, a hugomat akarja majd. Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Hugom és én teljesen más karakterek vagyunk. Ő sokkal nyugodtabb vérmérsékletű, én viszont dinamikusabb, és kissé lobbanékony vagyok. Olyan izgága természetű, kalandvágyó... Egyébként indkettőnket jó embereknek tartanak, jó lelkűnek, csak nem vagyunk egyformák. Ő szebb is nálam valamivel. Most adott egy férfi, aki tetszik nekem egy ideje. És most picit félek, hogyha megismer mindkettőnket, a hugom jobban be fog neki jönni... De nem tehetek róla, hogy én ilyennek születtem :(. Sok mindent tudok magamon változtatni, de az alaptermészetet, azt nem hinném... Elfolytani nem érdemes, mert kkor előbb-utóbb meglesznek a mellékhatások (próbáltam, csak rosszabb lett). Szóval szerintetek hogyan lépjek túl ezen a gondolkodásmódon, félelmen, amit a kérdésben is leírtam?
2011. aug. 31. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod előre, hogy a hugod fog neki tetszeni? Sok férfinak inkább a dinamikusabb, nagy szájú nők jönnek be, mint a nyugodt, csendesek.
2011. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha a húgod kell neki akkor hagyd, neked is csak olyan kelljen aki csak téged akar és úgy elfogad ahogy vagy ne változz senki kedvéért.
2011. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sumergo ***** válasza:
Honnan tudod, hogy bármelyikőtök is tetszene neki? Lehet, hogy valaki egész más jön be neki! Ha nem is ismered még, ilyeneket nem tudhatsz róla.
2011. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak kicsit félek, mert ugye megeshet. Eléggé önbizalomhiányos is voltam sokáig, de sokat változtattam a külsőmön is, most jobban érzem magam az új külsőmmel. De a félelmek megmaradtak, ugy érzem, nálam mindenkinek nagyobb esélye van a férfinél, aki nekem tetszik. Lehet igy érthetőbb a félelmem :).
2011. aug. 31. 17:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy valóban nem tudom, hogy egyltalán egyikünk is tetszene neki, csak reménykedek, hogy viszonzásra találok.
2011. aug. 31. 17:30
 6/9 A kérdező kommentje:
23 vagyok, és eddig csak egy fium volt, egy pedig két héttel ezelőtt hívott randizni... Ennyi.
2011. aug. 31. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:

No para.

Van húgom, sokkal jobban néz ki nálam. Én is mindig ettől féltem, egy idő után el is mondtam mindegyik barátomnak, egyik jobban nézett hülyének mint a másik... :)) 20L

2011. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nincs barátod mert süt belőled az önbizalom hiánya. Hidd el, ez meglátszik az emberen. Nézz körül és észreveszed, hogy hány náladnál sokkal csúnyább ember él boldog párkapcsolatban. Nem minden a kinézet.
2011. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg butaság...na meg arról nem is esett szó, hogy a húgodnak nem is jönne be a pasijelölted :D
2011. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!