Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb idő...

Mennyi volt a legtöbb idő amíg nem beszéltetek egymással a párotokkal? Egy veszekedés után, olyanok akik együtt is élnek.

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Max. néhány perc, amíg kiduzzogjuk magunkat, lenyugszunk, aztán megbeszéljük, hogy mi fáj. Nem vagyunk hívei a hosszú mosolyszünetnek, az nem visz előre.
2011. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha nappal veszünk össze akkor vagy én vagy ő elmegyünk egy órára,szülőkhöz barátokhoz,aztán haza és megy a megbeszélés:D De ha este van a vita akkor felkelésig tart.De volt már hogy egy nagyobb esti vita,őrült szeretkezésbe torkollot :D
2011. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pár percig bírjuk csak,utána leülünk megbeszéljük és minden rendben.
2011. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

10 perc. Nekem annyi kell, hogy totálisan lehiggadjak. Addig átgondolom a dolgokat, utána pedig már abszolút nem bírom ki, hogy ne mehessek oda a férjemhez, és béküljek ki vele. Szóval, fura, de amíg nem telik le az a 10 perc, nagyon feszült vagyok, és csak tovább rontaná a helyzetet, ha akkor nyaggatnánk egymást az átbeszéléssel, viszont, amikor megnyugszom, és tiszta fejjel odabújok hozzá, akkor már teljesen egy húron pendülünk, és szóváltás nélkül a legnagyobb egyetértésben megbeszéljük a nézeteltéréseinket. :)

24/L

2011. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem veszekedtünk, csak sokszor fájt amit tett és olyankor nem bírtam róla beszélni. A leghosszabb hallgatósdi 2 hét volt, bár minimális kommunikáció volt köztünk, hisz együtt éltünk. Amúgy 2-7 nap volt az átlag. Iszonyatosan belémtiport, de férfi lévén fogalma sem volt róla, hogy mivel. Nekem sok nap kellett ahhoz, hogy eldöntsem, érdemes-e erre magyarázatot kérni vagy mindegy most már. Hát nem tett jót a kapcsolatunknak. Teljesen eltávolodtunk egymástól, de aztán időben észbe kaptunk, kibeszéltük ezerszer újra meg újra a dolgokat, ma már nem nagyon van ilyen hallgatósdi, ha rám is tör, általában még aznap megbeszélem vele.
2011. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tényleg, ha belegondolok, nem veszekedtünk még sohasem igazán. Csak ezek a hallgatások. Olyankor sem haragból hallgattam, hanem a fájdalomtól. Nem nagyon tudok rá haragudni, mert amikor fájdalmat okozott, tudtam hogy nem szándékos. (utolsó voltam)
2011. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha este összeveszünk, akkor csak másnap reggel beszélünk.
2011. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2-3 óra... pedig én nagyon haragtartó vagyok. faterommal 4 évig nem beszéltem, pedig egy fedél alatt éltünk. 26/nő
2011. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hát, ha abbahagytuk a kiabálást és beáll a csend, onnantól kezdve max 10 perc és megint ölelkezünk :) remélem ez így is marad
2011. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mikor még nem éltünk együtt, akkor majdnem egy napig. Bár nem éltünk együtt, munkanapra esett az összeveszés (és egy munkahelyen dolgozunk), ott kerülgettük egymást.

Mióta együtt élünk, nem vesztünk össze órákra, max. 15 percre volt hallgatás köztünk. :)

2011. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!