Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megkérdezzem hogy...

Szerintetek megkérdezzem hogy elkisérjem-e?

Figyelt kérdés

Az öcsém barátnőjének valami nőgyógyászati baja lehet.Nem mer elmenni dokihoz,de a folytonos parázástól már az öcsém is ki van készülve.

Nemrég óta vannak együtt.Szeretnék segiteni neki gondoltam elkisérném,csak nem tudom ez hogy venné ki magát hogy felajánlom.Szerintetek?20éves a lány és még nem volt nőgyinél.


2011. szept. 2. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan kérdezd meg tőle,hogy elmenj-e vele :)
2011. szept. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy ugye?:-) Nyugodtan kérdezd meg, biztosan örülne, ha elkísérné valaki.
2011. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, de négyszemközt. Azt is mondd meg, hogy csak addig vagy benn vele, amig neki megfelel, nehogy amiatt idegeskedjen, hogy amikor vizsgálják, akkor is ott vagy.
2011. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem négyszemközt nyugodtan felajánlhatod neki. Ha neked van orvosod, még ajánlhatod neki is, biztos kevésbé félne, ha olyan dokihoz menne, akit te ismersz.
2011. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!