Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt anyósom?...

Miért mondta ezt anyósom? Jogosan érzem megbántottnak magam, vagy csak felfújom a dolgot?

Figyelt kérdés
Férjem édesanyja tegnap azt mondta a pár hónapos gyermekünknek, hogy miért engem néz, amikor az apja is ott van. Ez nekem baromi rosszul esett. Szerintetek miért mondhatta ezt?
2011. szept. 2. 07:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Miért kell ezen megsértődni?

VAlószínüleg azért mondta mert a gyerek téged nézett, pedig az apja is ott volt.

2011. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

(fili)

Mert hülye.

Teljesen világos, hogy egy kisbaba az anyukáját preferálja. Hiszen ő szoptatja, pelenkázza és van mellette egész nap. Már az anyaméhben is ezt a hangot hallotta, ezzel a szaggal,illattal ismerkedik fogantatása óta. Ezt magyarázd el az anyósodnak. És már most állj a sarkadra ne hagyd, hogy állandóan szurkálódjon.

Elsőre ülj le vele lehet, hogy el lehet vele beszélgetni. Sokszor a beszélgetések alatt rá jönnek az emberek, hogy csak egy félreértés az egész ami miatt se..get forgatnak.

2011. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Ezen kár kiakadni. :)

Nekem tudod mit mondott? Már évek óta próbálkoztunk kisbabával, amikor beszólt: " Miért nem estél teherbe a kapcsolatotok elején, amikor még tanultál, aztán ideadtátok volna nekem." - a sógorom hülyézte le.

Amikor már terhes voltam: "Minek nektek az a gyerek, úgyis elveszem tőled!"


Szerintem anyósod nem is tudta igazán, hogy mit mond, csak valamit mondani kellett, és jó nagy hülyeség esett ki a száján.

2011. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Van egyáltalán normális anyós a világon?
2011. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az szerencsére. Hát elhiszem, hogy rooszul esett!! Mondd meg neki, hogy azért,mert te vagy az anyja.
2011. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem is értem, mi motiválhatja az anyósokat, abban, hogy ennyire rosszindulatú megjegyzéseket tegyenek.

Szerintem minden menyecske alapból mínuszból indul a legtöbbjüknél, aztán később vagy sikerül feltornázni a renomét, vsgy nem.


Nekem se sikerült :) De már nem csinálok belőle magamnak lelki problémát, úgyis ritkán találkozom vele.


Az összeköltözésünk előtt azt vágta a fejemhez, hogy ha lesz gyerekünk, akkor majd kiteszem a fiát a közös (50%-50%!!!) lakásunkból az utcára...no comment.


Mondta mindezt úgy, hogy előző nap egész délután ablakokat pucoltam vele teljes egyetértésben. Kedves...mindig úgy tud megbántani, hogy nem is számítok a támadására.

2011. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
engem a mai napig azzal szekál,hogy a lányom miért hasonlít ennyire rám. "kiköpött Te vagy, nem is a fiam az apja ennek a gyereknek!" eleinte bántott a dolog marhára, ma már fel sem veszem, csak kijelentem, akkor tessék befizetni egy Apaságira.
2011. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

nem lenne lehetséges valahogy kizárni a kedves anyósokat?

csak mert b@romira nincs szükségem ilyen megjegyzésekre.

2011. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Kb negyed órája gondolkodok hogy ebben a megjegyzésben mégis mi volt ennyire iszonyatosan sértő, de nem tudok rájönni...Szerintem valamit nagyon felfújsz.
2011. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az van, hogy ha az ember már nagyon sok szurkálódást kapott valakitől, már a legártatlanabb megjegyzésben is hátsó szándékot sejt.

Én is így vagyok az anyósommal, folyton hülyeségekkel traktál "csak segíteni akarok" alapon, de közben meg rendszeresen kapom az apró kis megjegyzéseket.

Nálunk inkább az a problémájuk, hogy a fiam rám hasonlít, nem az apjára, plusz ő az első fiú unoka mindkét részről, és hát anyósék megint kislányt akartak...

(terhesség alatt azt mondja anyós a férjemnek: "nem baj ám, ha ez is lány lesz, annak is örülni fogunk" mikor megtudtuk, hogy fiú: "és nem örültél volna mégis jobban egy kislánynak?" Mert ugye kívánságműsor, és csak a nagyszülők rendelésére szülünk...)

2011. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!