Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám úgy viselkedik mint egy...

Anyám úgy viselkedik mint egy veszélyes elmebeteg, miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Pl este kimegyek wcre. Meghall vmi apró neszt, feltépi az ajtót mint valami viking és teli torokból elkezd ordítani. Nem tudom mit ér el ezzel? Máskor majd nem megyek el sz.ni mert neki olyan kedve van? A tököm tele van már h, ilyen embertelen körülmények között élek.
2011. szept. 3. 01:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Már szabályosan ráz a hideg amikor meghallom a hangját. Eléri, h féljek, szorongjak este közlekedni a lakásban. Én sem tudom magam kipihenni a folyamatosan búgó buszoktól, kocsiktól, mégsem török rá a másikra ha meghallok valamit, hanem várok fél percet amíg elkussol. Ennyit képtelen megtenni?
2011. szept. 3. 01:13
 2/20 A kérdező kommentje:
Én féljek 21 ėvesen, az 50 éves anyámtól? Nemár. És menjek tönkre lelkileg csak mert nem normális? Vegyen már vissza.
2011. szept. 3. 01:14
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
keverj egy enyhe nyugtatót az ételébe, italába, hátha használ.
2011. szept. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
...
2011. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
29%
vagy csak szimplán költözz el.. 21 évesen már ideje lenne..
2011. szept. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, most röhögök mert elképzeltem. :D A szobájába eressz nevetőgázt. :D
2011. szept. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

"vagy csak szimplán költözz el.. 21 évesen már ideje lenne.."


Egyetértek. Neked sem egészséges, a saját életedet kellene élni, nem anyuka szoknyája szélén ücsörögni.

És akkor olyan körülményeket teremtesz magadnak, amit csak akarsz, nem kell ilyen embertelen körülmények között élned.

2011. szept. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
75%
hát sztem 21 évesen elég korai elköltözni...
2011. szept. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

beszéld meg vele őszintén a dolgokat, amikor éppen nem feszült!

Amúgy meg 21 évesen nem olyan hű de korai elköltözni, de egyáltalán nem is törvényszerű...

2011. szept. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
01:56 18 éves korod után akár dolgozol, akár tanulsz előbb-utóbb érdemes új lakótársakat keresni :) Kollégium, barátok, barát/barátnő..
2011. szept. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!