Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkos a családban? Nálatok...

Öngyilkos a családban? Nálatok lett valaki öngyilkos a közeli családban?

Figyelt kérdés

Például: testvér.

Ha igen leírnátok ,hogy ez mennyire viselte meg a családot illetve feltudták-e dolgoznie ezt.


2011. szept. 3. 12:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen a bàtyàm. Nincs is kedvem róla beszélni, annyira fàj még ennyi év utàn is.
2011. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Szerencsére senki
2011. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos.
2011. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a papám még most sem hiszem el!Őt szerettem a "második legjobban"! 35hetes terhes voltam!Még mindig kivagyok bukva:(
2011. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerencsére nem, de a munkámból adódóan több ilyen családdal találkozom,és ez mindennél jobban megviseli a családokat, nem tudják feldolgozni,megérteni, és általában magukat hibáztatják.

Szóval kedves kérdező, ha ilyen butaságon töröd a fejed,igen meg viselné és tönkretenné a családodat! Szóval ezért se tedd!!!

2011. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

nem. én gondoltam rá.

egyébként nem mindig a család a hibás, csak ha teljesen látszik az illetőn a szándék, és lesz@rják. akkor ők a hibások. de akkor valószínűleg nem is érdekli őket.

2011. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
am miért kérded?
2011. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

12:34


Mi a munkád?

2011. szept. 3. 12:42
 9/20 A kérdező kommentje:

12:41


Az most nem fontos.

2011. szept. 3. 12:43
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az apám. Engem nem annyira viselt meg akkor, mert még kicsi voltam, és nem is tudtam még akkor, hogy öngyilkos lett, csak azt hogy meghalt. Anyukámat akkor megviselte, de azóta már eltelt 8 év és már jól van. Viszont a két nagymamám azóta sem beszélnek egymással, mert az a mamám aki az apám anyja, állítja, hogy azért ölte meg magát, mert anya el akart válni tőle, a másik mamám meg segítette ebben anyát, de ez nem így van, mert azért lett öngyilkos, mert amúgy is beteg volt, az orvos is mondta, hogy pszichiátriára kellett volna vinni, de az a mamám aki az apám anyja, le se szarta, nem vitte orvoshoz a fiát, szóval az ő hibája, csak ugye könnyebb másra fogni. Szóval a két mamám azóta is utálják egymást. Én meg nem igazán tudom még mindig hova tenni ezt az egészet, mert nem tudom, hogy haragudjak-e rá vagy nem. Sokszor haragszok, amiért csak úgy itt hagyott, és nem is szeretett igazán, ha ezt megtudta tenni egy kisgyerek mellett, néha meg nem tudom haragudjak-e mert beteg is volt. Viszont azt a fájdalmat nem tudom leírni, amit azért érzek mert úgymond soha nem volt apám. Nagyon sok minden kimaradt az életemből miatta, soha nem volt biztonságérzetem, hogy nem baj ha anyára nem tudok ebben meg ebben számítani, mert ott van nekem apa, ő majd megvéd, meg ilyenek. Szóval eltelt azóta 8 év, a család többi tagjának úgy vélem az idő már begyógyította a sebét, még ha akkor nagyon rossz is volt, de nekem inkább most rossz, mint akkoriban, mivel most lettem elég idős ahhoz, hogy egyáltalán felfogjam mi is történt akkor, és mostanában fogalmazódtak meg bennem ezek az érzések.
2011. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!