Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzeltem, megtaláltam,...

Elképzeltem, megtaláltam, megismertem az "igazit" de csak barátok lehetünk. Aki így járt, hogy élt tovább?

Figyelt kérdés

Elképzeltem magamnak egy átlagos férfit.

Nemrég megismertem, és teljesen olyan volt, mint amilyenről ábrándoztam.

viszont sose lesz az enyém, mást szeret, és illik is ahhoz a lányhoz.

Nem tudom érdemes-e ezek után bármit is várnom az élettől.

Mindig csak kics.szett velem.

Járjak olyan pasival, akit nem szeretek, de szeret engem? (van ilyen, és barátként bírom, szal "el tudnám viselni". azt mondta neki ígyis kellenék. de van jogom így elrontani az életét? nem fogom szerelemmel szeretni soha).

Aki így járt, hogy folytatódott az élete?


2011. szept. 3. 16:39
1 2
 11/19 Gabriel99 ***** válasza:
igen, ennyi
2011. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

jó lehet ilyen aggyal élni

az enyém sokkal dilemmázósabb

2011. szept. 3. 17:13
 13/19 anonim ***** válasza:
Nektek nőknek is ennyi, ha nem igy lenne minden nő szűz lenne és a Brad Pittért állna sorba.
2011. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nekem átlagos az ideálom, és a srác is átlagos

szűz sem vagyok

most linkeljek róla képet, milyennek képzelem? -.-'

2011. szept. 3. 17:15
 15/19 Gabriel99 ***** válasza:
100%

a problémát az bonyolítja, h aki nem vonzó az teher számunkra, s 1 idő után a jelenléte is elviselhetetlenné válik. ezért vannak szakítások többnyire.


tetszés a szikra, szerelem a tűz. a tetszés váltja ki a love-ot 1 idő után ha sokat vagy vele, de ha nem tetszik, évmilliárdokat is leélhetsz vele akkor sem fogod szeretni, max hozzászokni.

2011. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Gabriel99 ***** válasza:
kiv vok neked ki az átlag
2011. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet az igazi, akinek te nem vagy az... ezt jól jegyezd meg.
2011. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Gabriel99 ***** válasza:
100%

az igazi elméletileg az akit mi annak vélünk-érzünk-gondolunk. itt sehol nem jelenik meg h kell a viszonzás hisz a love mindig egoisztikus érzelem.


bizonyíték, aki szerelmes, az pincsikutya módjára kapar annál akit szeret még ha az le is xarja

2011. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én olyan kapcsolatban vagyok a párommal hol az érzelmek kölcsönösek, én nem gondoltam volna hogy valaha találok egy olyan palit akire nem leszek féltékeny mert tudom hogy szeret. És ezt nem onnan tudom, hogy mondogatja, hanem érzem és létezik ilyen, akkor is ha egyesek úgy gondolják hogy nem. Ne higgyél nekik, van ilyen, én benne élek és ismerek másokat is akik így élnek. Szerelmesek még 10 év után is.....de ha össze akarsz jönni azzal a sráccal aki szeret, de te őt nem, hát hajrá, lehet megszereted:)
2011. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!