Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kell egyáltalán a...

Gabriel99 kérdése:

Lányok, kell egyáltalán a szerelem? Miért? Miért nem elég 1 "megfelelő" rendes-normális-megbízható nem bűnronda srác?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 17:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%

kiegészítve: a szerelem csak a bomba nők, és a jóképű srácok kiváltsága



Ez egy baromi hülye felfogás,szánom az ilyen embert aki igy gondolkodik.Az ilyen megérdemli hogy egyedül maradjon.

2011. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
utolsó kettő! így van!
2011. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: ha nem vagy szerelmes, akkor minek járnál egyáltalán mással? Akkor már sokkal kényelmesebb egyedül élni egy lakásban, eljárni bulizni a haverokkal, időnként megdugni valami csajt. Minek kéne otthonra? Hogy reggelit csináljon?


Érdemes lenne kicsit magadba nézni. Aki nem szerelmes, de mégis kapcsolatot akar, annak önismereti és önértékelési problémái vannak. Aki meg azt hiszi, hogy a szerelem a szépségtől függ, az iszonyúan felszínes és/vagy halvány fogalma sincs a szerelemről.

2011. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Kell a szerelem:D 8 éve vagyok együtt a párommal. 2 éves a kislányunk. Addig a pontig, amíg meg nem született, olyanok voltunk mint a friss szerelmesek. Aztán valahogy elkezdett kopni az érzés, és egyszer csak azt vettem észre, hogy nem vagyok szerelemes a páromba, nem tudom azt mondani neki, hogy szeretlek. Rettenetes érzés volt. Azt hittem már soha nem érezhetem azt az érzést a gyomromban. Hogy már nem fogom soha olyan szépnek látni őt. De egy éves korában sajnos 3 hónapra külön voltunk, de nem szakítottunk, csak neki el kellett utaznia 3 hónapra. Először jól viseltem, de az utolsó hónapban hirtelen rámtört az érzés, nagyon hiányzott. Megjegyzem, attól, hogy a szerelem elmúlt, minden jól működött, jól elvoltunk, működött a szex is, nem volt hangos szóváltás, de hiányzott az érzés a gyomromból, mikor megcsókolt. Valahogy eltávolodtunk egymástól. Ahogy az utolsó hónapomat töltöttem nélküle, rettenetes kínzó érzés tört rám. Vágytam az ölelésére, a csókjaira, hogy mellettem aludjon, ránéztem a képeire és újra szépnek láttam. (Tudom, pasira nem mondjuk, hogy szép, de nekem akkor is az)Aztán végre találkoztunk. Azóta megint dúl a szerelem, úgy mint régen:D
2011. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező, ne haragudj, de nagyon buta vagy.


Kinek mi a bomba nő és jó srác?

Én egy 100 kilós tetovált, piercinges lány vagyok, de van párom, aki megőrül értem testileg-lelkileg, immáron már 5,5 éve. Ő se az átlag szépség, nagydarab, mackós típus, hosszú haj, szakáll, de nekem meg ő így tetszik.


A szerelmet meg nem lehet kitiltani, lemondani róla, kémia, hormonok egyvelege, az ellen nem tudsz mit tenni, vagy fellángol vagy nem.

2011. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kell és kész! Legalábbis nekem. De persze az is kell, hogy rendes legyen és normális. Meg olyan, akire felnézhetek, aki mellett biztonságban érezhetem magam és aki nagyon szeret. Nem is adtam ennél alább és most azt mondom, megérte rá várni.
2011. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon elég lenne nappalra a szülők, testvérek, unokaöcs/unokahúg, éjjelre meg a kezem. Mert szerelem nélkül az atyaúristennel sem.
2011. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hogy kell-e? Neked kell-e, hogy lélegezz?
2011. szept. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
de most komolyan: kölcsönös szerelemben éltek?
2011. szept. 4. 10:40
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 2 olyan kapcsolatom is, ahol nem volt kölcsönös a dolog: egyik esetben én nem indultam eleve szerelemmel, másik esetben az exem nem volt szerelmes soha. Mindkét kapcsolatom hiba volt. Az első esetben azért kínlódtam, mert nyomasztott a helyzet, hogy képtelen vagyok azt érezni amit a másik, a végére már fizikailag undorodtam. Pedig pont azért mentem bele, mert racionálisan "megállapodtam" magammal, hogy jó lesz ez így nekem, rendes a pasas, normális és megbízható. A másik esetben pedig iszonyú kiszolgáltatott voltam érzelmileg, hiszen mélyen, tiszta szívből szerettem a páromat, aki viszont csak kedvelt, ugyanúgy ésszerű alapon volt velem, hogy végre talált egy rendes, aranyos lányt, aki még csinos is és jól is érzi magát vele, kényelmesen elvan mint a befőtt. Rengeteget tanultam ebből a 2 esetből. Főleg azt, hogy ha nem kölcsönösek az érzések, az előbb-utóbb mindenképp a kapcsolat végét jelenti, mert a későbbi mély szeretet-kötődésnek a kezdeti szerelem az alapja, bárki bármit is mond. Pár év múlva a szerelem elmúlik, de ha nem szerelemmel indul egy kapcsolat eleve, akkor soha nem lesz olyan erős az érzelmi kötelék, mintha simán csak úgy megyünk bele egy kapcsolatba, hogy kötünk egy jó bizniszt.
2011. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!