Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ötlet, hogy tegyem...

Valami ötlet, hogy tegyem tönkre a mostohatestvéremet?

Figyelt kérdés

A szüleink elváltak akkor,amikor 5 éves voltam.

Apával mindig szerettem lenni,mert folyton vásároltunk,sütiztünk és nem voltak hosszú kapcsolatai.

De időközben megismert egy nőt,akivel összeköltöztek és a nőnek van egy velem egykorú lánya,aki egy idegesítő kis...

Folyton beszél minden hülyeségről,koppintja a stílusom és próbál olyan cipőket és ruhákat venni,mint amilyeneket én hordok(bár azért van egy kis különbség a kínais cuccok meg a márkás között,de mind1,Ő igyekszik mindig hasonlóan öltözködni,mint én -.-) és velem akar lógni mindig,facebookon minden képemhez kommentel.


Az anyja meg még szörnyűbb...Minden névnapomkor apuval elmentünk a kedvenc éttermünkbe,utána fagyizni/sütizni.De most nem mehettünk el,mert az a k*rva kiakadt,hogy minek kell ilyenekre a pénzt költeni,majd Ő csinál kaját(nem mintha nem engedhetnénk meg ezt magunknak -.-"")...Csak arról felejtkezett el érdeklődni,hogy mi legyen az ebéd.Így csinált vmi sült hús meg krumlpipürét meg húslevest...Csak az a gond,hogy én a csirkehúson kívül semmilyen más húst nem eszek meg és csak a krémleveseket szeretem.Szóval az ebédből nem ettem szinte semmit.És a legszörnyűbb,hogy apa ezt tűrte!

Nem tudom,ezután az lesz,hogy majd amit az a nő mond és az nem is számít,hogy én mit akarok?!

Szerdán beszéltem apuval facebookon és írtam neki,hogy már alig várom az iPhone5-öt és erre ma az az idegesítő kis dög,az apám "élettársa" elkezdte mondani ma,hogy "nem kell nekem olyan telefon,az Ő lányának még mini proja sincs,nem úgy,mint nekem"....B.asszus,mi köze van hozzá,hogy apa mit vesz nekem a SAJÁT pénzéből???Meg minek olvassa el a mi PRIVÁT beszélgetésünket? Semmi köze nincs hozzá.

Attól,mert a lányának nem kellenek ilyen dolgok és nem is hallott még életében semmilyen normális márkáról,attól én még kaphatok normális dolgokat.

Fú,de gyűlölöm mind a kettőt...De tudom,hogy azt a nőt (még) nem tudnám egyedül kirobbantani onnan,szóval marad az,hogy a lányával próbálkozom.


Nem olyan "szivatások" érdekelnek,mint pl. rakjak parfümöt a szájvízbe/üdítőbe,sózzam el a kajáját,pakoljam tele kaviccsal a táskáját,a samponját cseréjem ki testápolóval meg hasonlók.Rájönnének,hogy én voltam és én tönkre akarom tenni!Nem fizikálisan akarok fájdalmat okozni neki,hanem érzelmileg.


Segítsetek,mert én így nem fogom sokáig bírni...Már így is csak akkor talizom apuval,ha az a két kis boszi nincs ott,mert hányok tőlük(szó szerint...).


Köszi az ötleteket!


14L


2011. szept. 3. 18:02
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem arra van szükségem,hogy megtudjam,ti mit gondoltok rólam meg h szerintetek meg kéne ütni apunak(aki egyébként sosem bántana).Igen,tudom,hogy egyesek nem bírnak elviselni meg hogy elkényeztetett vagyok.De most ez nem számít.
2011. szept. 3. 19:01
 32/59 anonim ***** válasza:
100%

Na hallod, ha az én kölköm lennél, olyat kapnál, hogy a fejed fordulna körbe! Én 19 éves fejjel nem követelőzök úgy, mint te. Tudod, hogy mi kellene neked? Egyszer szépen elmenni és mondjuk megkeresni csak a felét annak az iPhone-nak. Akkor talán rájönnél, hogy miért nem akarja a nő, hogy minden szir-szart megvegyen neked apukád. Attól még, hogy apukád keresi meg azt a pénzt, gondolom tudná másra is költeni, mint egy kis csitrire, aki még csak meg sem becsüli, amit kap, sőt, azt hiszi, neki alanyi jogon jár.

A másik kislányt meg őszintén sajnálom. Nem gondoltál arra, hogy esetleg közeledni szeretne feléd, mert látja a képeden, hogy nem tetszenek a dolgok? Ja bocs, neked meg sem fordul a fejedben, mert csak az az ember érdekel, aki egy kisebb vagyont elver rád, mert épp úgy óhajtja úri kedved.

2011. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz bántani valakit aki kevésbé idegesítő mint Te? =)
2011. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

"Koppintja a stílusom és próbál olyan cipőket és ruhákat venni,mint amilyeneket én hordok, és velem akar lógni mindig, Facebookon minden képemhez kommentel."


Mitől akkora baj, hogy te vagy a példaképe és szeretni szeretne téged? Ezek után még ki akarod utálni? Nem gondolog, hogy egy kicsit rendesebbnek kéne lennie veled? Nem ártott neked semmivel. Még jó, hogy a jellemedet nem akarja koppintani.


"De most nem mehettünk el,mert az a nő kiakadt,hogy minek kell ilyenekre a pénzt költeni,majd Ő csinál kaját(nem mintha nem engedhetnénk meg ezt magunknak -.-"")..."


Ahelyett, hogy hálás lenél azért, mert szeretettel főz rád és felajánlja, hogy ő vállalja a névnapi készülődést, és erre te nemhogy megköszönöd, hanem fellázadsz. És csak azért nem eszed meg a húst, mert ő csinálta? Édesapád meg jó hogy tűri, ha már egyszer felvállalta, hogy főz nektek...


"Szerdán beszéltem apuval facebookon és írtam neki,hogy már alig várom az iPhone5-öt és erre ma az az idegesítő kis dög,az apám "élettársa" elkezdte mondani ma,hogy "nem kell nekem olyan telefon,az Ő lányának még mini proja sincs,nem úgy,mint nekem"


Ezzel szerintem arra céloz, hogy kicsit el vagy kényeztetve, és az elkényeztetésnek egyszer te is megiszod a levét, és ettől akar megóvni. És nem mellesleg Iphone nélkül is van élet.


"és nem is hallott még életében semmilyen normális márkáról"

De hallhatott már normális márkákról. Fogadd el, hogy vannak nálad szegényebb emberek, ergo akik nem gazdagok. De ettől még ők is igenis emberek, méghozzá olyanok, mint a többi.


Te tönkre akarod tenni az életüket, amikor szeretnek és felnéznek rád... Örülj inkább annak, hogy nem szenvedsz szükséget semmiben és hogy nemhogy megtűrnek, hanem elfogadnak, mert egy ilyen gonosz, elkényeztetett lányt nagyon kevesen tudnak elviselni. Ne tegyed tönkre az életüket, fogadd el, hogy az életben vannak olyan dolgok, amibe nem szólhatsz bele, vagy ami nem esik neked jól.

2011. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 kiégett válasza:
100%

Az én javaslatom, hogy igazán bosszút állj: ugorj le a 10. emeletről - így oda a példakép....


Egyébként meg nézz magadba, és gondolkozz el azon, hogy a világ miért is értékesebb azzal, hogy te a része vagy. Mit tettél le az asztalra önerőből? Arra lehet büszkének lenni.

2011. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu kérdés, vagy ennyi eszetlen tini létezik tényleg?
2011. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

Nem azért nem ettem meg a húst,mert Ő csinálta,hanem azért,mert csirkehúson kívül nem eszem mást és az nem csirke volt.

nem a példaképének tekint,hanem el akarja venni az életemet.Pl. bejelölte az összes barátomat facebookon,a fiúmnak lájkolja a képeit és ráadásul most olyan stílusú hajat akar,mint amilyen nekem van.

Én próbáltam elfogadni,de egyszerűen nem megy!

Mi lesz a következő lépése,elszedi tőlem a pasimat?



És nem kamukérdés,tényleg ez a helyzet jelenleg.Már teljesen kivagyok.Az a nő meg a lánya tönkre vágja az életemet.Eddig apu minden este hívott,de már azt sem teszi pár hete.Csak akkor tudok vele telefonon beszélni,ha én hívom fel.

Mi lesz,ha az a nő teletömi minden hülyeséggel a fejét és emiatt nem fog szeretni?

2011. szept. 3. 19:20
 38/59 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ha apukád úgy is szeret, hogy ilyen undorító vagy, akkor az a nő nem sokat tud tenni, hogy megutáljon.


És mi hiányozna, apukád vagy a pénze?

2011. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Normális embert nem lehet úgy meggyőzni, hogy ne szeresse a lányát. Miért érdekel téged, hogy ő mit csinál FB-n? Likeolja a barátod képeit, és? Akkor mi van, neki nem tetszhet? Az is még megérthető, hogy zavar téged, hogy bejelöli az összes ismerősödet, de eddig csak olyanokat hoztál fel, ami azt mutatja, hogy Te vagy a rossz és nem Ő.
2011. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő, mikor egyik barátnőmmel tök ugyan olyan hajunk volt, de kb. csak nevettünk egyet rajta és slussz. Nem akarom elhinni, hogy a te stílusod annyira eredeti és speciális lenne, hogy egyedül te viselhetnéd.
2011. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!