Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ötlet, hogy tegyem...

Valami ötlet, hogy tegyem tönkre a mostohatestvéremet?

Figyelt kérdés

A szüleink elváltak akkor,amikor 5 éves voltam.

Apával mindig szerettem lenni,mert folyton vásároltunk,sütiztünk és nem voltak hosszú kapcsolatai.

De időközben megismert egy nőt,akivel összeköltöztek és a nőnek van egy velem egykorú lánya,aki egy idegesítő kis...

Folyton beszél minden hülyeségről,koppintja a stílusom és próbál olyan cipőket és ruhákat venni,mint amilyeneket én hordok(bár azért van egy kis különbség a kínais cuccok meg a márkás között,de mind1,Ő igyekszik mindig hasonlóan öltözködni,mint én -.-) és velem akar lógni mindig,facebookon minden képemhez kommentel.


Az anyja meg még szörnyűbb...Minden névnapomkor apuval elmentünk a kedvenc éttermünkbe,utána fagyizni/sütizni.De most nem mehettünk el,mert az a k*rva kiakadt,hogy minek kell ilyenekre a pénzt költeni,majd Ő csinál kaját(nem mintha nem engedhetnénk meg ezt magunknak -.-"")...Csak arról felejtkezett el érdeklődni,hogy mi legyen az ebéd.Így csinált vmi sült hús meg krumlpipürét meg húslevest...Csak az a gond,hogy én a csirkehúson kívül semmilyen más húst nem eszek meg és csak a krémleveseket szeretem.Szóval az ebédből nem ettem szinte semmit.És a legszörnyűbb,hogy apa ezt tűrte!

Nem tudom,ezután az lesz,hogy majd amit az a nő mond és az nem is számít,hogy én mit akarok?!

Szerdán beszéltem apuval facebookon és írtam neki,hogy már alig várom az iPhone5-öt és erre ma az az idegesítő kis dög,az apám "élettársa" elkezdte mondani ma,hogy "nem kell nekem olyan telefon,az Ő lányának még mini proja sincs,nem úgy,mint nekem"....B.asszus,mi köze van hozzá,hogy apa mit vesz nekem a SAJÁT pénzéből???Meg minek olvassa el a mi PRIVÁT beszélgetésünket? Semmi köze nincs hozzá.

Attól,mert a lányának nem kellenek ilyen dolgok és nem is hallott még életében semmilyen normális márkáról,attól én még kaphatok normális dolgokat.

Fú,de gyűlölöm mind a kettőt...De tudom,hogy azt a nőt (még) nem tudnám egyedül kirobbantani onnan,szóval marad az,hogy a lányával próbálkozom.


Nem olyan "szivatások" érdekelnek,mint pl. rakjak parfümöt a szájvízbe/üdítőbe,sózzam el a kajáját,pakoljam tele kaviccsal a táskáját,a samponját cseréjem ki testápolóval meg hasonlók.Rájönnének,hogy én voltam és én tönkre akarom tenni!Nem fizikálisan akarok fájdalmat okozni neki,hanem érzelmileg.


Segítsetek,mert én így nem fogom sokáig bírni...Már így is csak akkor talizom apuval,ha az a két kis boszi nincs ott,mert hányok tőlük(szó szerint...).


Köszi az ötleteket!


14L


2011. szept. 3. 18:02
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
28%
Túlreagálja basszus kamasz gyerekről beszélünk, a legérzékenyebb korban van. Ez a legtipikusabb, legátláthatóbb reakció, amit adhatott, erre leb*sszátok.
2011. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
89%
Hát kiccsaj, hiába írod, hogy tudod, hogy el vagy kényeztetve de nem érdekel, meg hogy nem az volt a kérdés, hogy veled van-e a gond, ha tetszik ha nem, tudomásul kell venned, hogy normális emberek nem fognak neked tippeket adni, arra, hogyan tegyél tönkre normális embereket, miközben te vagy az, aki egy elkényeztetett kis hülye p...csa. Nem kéne elgondolkodnod azon, hogy ha mindenki úgy látja, hogy veled van a gond nem a mostoháékkal, akkor (esetleg, talán) neked kéne változtatnod? Ha meg mindezek ellenére úgy gondolod, hogy te vagy az atyaúristen és nem gond, hogy hülye liba vagy, akkor is neked jár minden, más meg kussoljon, akkor én is csak azt tudom ajánlani, hogy vegyél ásót, kapát, és ásd el magad, hogy megszabadítsd magadtól az épelméjű többséget. Pont az ilyen mindenkin átgázoló, mindenkit lenéző önző és buta kis r..banckezdeményektől lesz szarabb a világ, nem attól, ha valaki utánozza a te - egész biztosan egyedi - stílusodat, és emellett még világmárkákat sem aggat magára az iPhone-ját lengetve. Ja, anyukádnak grat. a nevelésedhez, ha olyan vagy mint ő, akkor téged sem fog elviselni senki hosszú távon, de jobb is, mert akkor nem szaporodsz és nem adod tovább ezt a hányingerkeltő stílust.
2011. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Az apukád mindig feltétel nélkül szeretni fog, ha a lányt pedig jobban kedvelik majd a barátaid azt sem kenheted rá, mert csak magadat okolhatod, hogy egy sz.r ember vagy...

Apukád új barátnője is csak azért veszélyforrás számodra, mert felnyitja a szemét, hogy nagyon rosszul vagy nevelve, de ha kicsit kihúznád a fejed a homokból rájönnél, hogy senki sem akar kitúrni.

2011. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Ja, megviselte a válás, ami 5 éves korában volt, azaz 9 éve! Ne röhögtessetek már, attól nem válik valaki ilyen agyatlan p...csává. Szerintem az viseli meg, hogy eddig - ahogy írta, az apjának csak rövid kapcsolatai voltak - ő volt a világ közepe apukánál, most meg nem egyedül őrá figyel az apja. Csakhogy ezt meg kell szokni, kevés az az ember, aki joggal érzi, hogy egy kicsit körülötte forog a világ. Meg hiányozna neki, ha nem villoghatna a márkás cuccaival, telefonjával, hiszen az ő neveltetése szerint ez adja az ember értékét, tehát aki kínai cuccban mászkál és még mini pro-ja sincs, az nem is igazi ember, csak utánzat. Bezzeg ő... na, hadd ne sajnáljam. Az apja meg jól teszi, ha hozzászoktatja, hogy van egy saját élete, amibe igenis bele kell férnie egy normális kapcsolatnak egy normális nővel, és ha ez nem tetszik az elkényeztetett nyafka kis lányának, akkor nem a barátnőjét kell dobni, hanem közölni picilányával, hogy akkor tolja oda a képét, ha emberszámba tud venni másokat is, és nem a pénzért meg a kárpótlási ajándékért ragaszkodik apukához. Egyébként sem értek egyet azzal, hogy ha a gyerek ki akarja utálni a szülő párját minden ok nélkül, csak azért, mert féltékeny, akkor azt hagyni kell, mert a gyerek az első és ezért fel kell áldozni minden kapcsolatot és egyedül megöregedni, nehogy a kis kamaszlelke megbántódjon. Ha egyébként normális a szülő párja és nem bántja a gyereket semmilyen módon, akkor bizony nem szabad hagyni magát a szülőnek.
2011. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a tipikus hiba, hogy azért, mert a szülei elváltak, azért minden baromságát el kellene nézni. Nekem apukám meghalt, de sosem volt az, hogy "jólvan, hagyd rá, hogy bunkó/nem tanul/csavarog/akármi". Ugyan olyan elvárásai voltak mindenkinek velem szemben, a viselkedésemmel, az igényeimmel, mint másokkal szemben. Oké, hogy trauma neki, ezt meg is értem, na de nehogy már bármit megengedhessen magának.
2011. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Te egy mekkora h.ülye P.icsa vagy, te jóóó ég!!!Ha ilyen lányom lenne a.gyonütném...
2011. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ahogy észreveszem neked tulajdonképpen azon kívűl, hogy a lány is tini, és az édesanyja apud párja mert lenni semmi indokdod nincs utálni őket.

Kicsit elgondolkodhotnál azon, hogy nem engeded apudat éni a saját életét (mert mindennek ellenére fontos vagy neki) egy olyan nő mellett, aki ahogy látom nemcsak őt szereti, de még a hisztisséged ellenére is próbál jóban lenni veled.

Kicsi lány az apud nem veled fog élete végéig élni.

2011. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
Szóval akkor még ne tervezzek ellene semmit?
2011. szept. 4. 20:48
 59/59 anonim ***** válasza:
Ne, teljesen felesleges.
2011. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!