Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám szétszedte a dobfelszerel...

Apám szétszedte a dobfelszerelésem és a cinek állványát paradicsomkarónak használja! Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés
Nem fake kérdés... -.-
2011. szept. 4. 18:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
Na ezen jót nevettem, igen ha kedves hangszerred,akkor jogosan vagy mérges. Dehàt apukàd nem talàlt egy botot.:):)De azért ennél nagyobb gondod soha ne legyen az életben.
2011. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
66%
A pariknak nem volt eddig karójuk? S mind ezt egy nap alatt? Biztos megvolt rá az oka. Menj szívj el egy cigit aztán mutasd meg faterodnak hogy miből másból is csinálhat karókat
2011. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen jogosan vagy felháborodva!!!

43/N

2011. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
Igen, de csak akkor ha tényleg nem fake! :) Nem igaz, hogy nem képes fadarabot használni. :D
2011. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
volt erre oka?
2011. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Kicsit drága paradicsomkarókat használ akkor apád..

Miért tenne ilyesmit?

2011. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Tyű,mekkora paraszt,már bocsi! Naná,hogy jogosan vagy mérges!


26/N

2011. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Nemtom, itt gépezek, hallgatom a zenét(doboláshoz új ötlet persze :)) és hallom, hogy zörög valami. És látom, hogy az apám az állvánnyal a kezében megy...

Kicsit viccesen hangzik, de nekem sokat jelent a dob :(

Jövő héten mennék dobolni, de most nincs mivel!! :D

2011. szept. 4. 18:08
 9/41 anonim válasza:
Este kapd ki a 'karókat' a kertből, már bocs de vagy rohadt gazdag faterod van vagy rohadt hülye.
2011. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Már bocs, szét röhögtem magam :D

A másik, mikor fordult egyet vissza vittem volna az álványt, vagy meg mutatnám neki, h ennyibe kerül egy új dobfelszerelés a paradicsom karók cserébe :D

2011. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!