Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik adni 50. házassági...

Mit illik adni 50. házassági évfordulóra ajándékba?

Figyelt kérdés

A nagyszüleimnek most lesz majd az 50.házassági évfordulója, de elég tanácstalan vagyok, hogy mit is adjak ajándékba, illetve ilyenkor mit szokás adni. Nem tudok sajnos nekik semmi nagy dolgot venni, a piszkos anyagiak miatt, de szívesen venném az egyéb ötleteket egy kicsi, vagy egy jelképes ajándékról.


A válaszokat előre is köszi!


2011. szept. 4. 22:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a naiv, hogy nem írtam oda a kérdéshez, hogy csak NORMÁLIS válaszokat várok, NORMÁLIS emberektől.


Köszi!

2011. szept. 4. 22:37
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Mi Kávéfőzőt vettünk nekik.

Azért megnézném őket az előbb linkelt cuccban, bocs nem hagyhattam ki.

2011. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mi egy festményt vettünk
2011. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mint említettem nagyszülőkről van szó...

A kávéfőző jó ötlet, de már van, de azért köszi, hogy volt valaki, aki legalább értelmes választ adott.

2011. szept. 4. 22:56
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Legyél őszinte magadhoz, te meg tudsz lenni sex nélkül ? Miből gondolod hogy a szülid mások ? azért mert idősek még nem igénytelenek !
2011. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fényképalbum.

Fénykép a fiatalságukról, esküvőjükről, amikor szülők, majd nagyszülők lettek. A fontos pillanatokról egy-egy kép.

Vagy teszveszen lehet (legalábbis régen lehetett, én is nagyszülőknek rendeltem) rendelni 1500 ft körül faliórát választható képpel. Eze lehetnek ők, vagy az unokák, vagy a család.

Egy torta 50 szál gyertyával...

Ha drága ajándék, akkor meg egy pár karikagyűrű, belegravírozva az 50-es évszámmal, vagy az esküvőjük dátumával. Ezt nem kell neked, összedobhatja az egész család. Ha sok felel oszlik, akkor talán belefér.

És a kávéfőzőt, meg ilyen ajándékokat snassznak tartok ilyen alkalmakra.

2011. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Több, mint 70 éves emberekről beszélünk jelezném, és még mindig NAGYSZÜLŐKRŐL.


Szegény mamám már túlélte a rákot, örül, ha még a kertbe ki tud menni segítség nélkül. Valahogy nem hiszem, hogy a szex lenne a legfontosabb közöttük.


Amúgy 30 éve külön szobában vannak, nem hinném, hogy átsurrannának egymáshoz huncutkodni, mert úgy izgalmasabb.


Különben meg nem minden a szex körül forog. Elismerem, hogy fontos tényező, de nem ez mindennek a mozgató rugója! Nem tartom magamat prűdnek, de akkor is van egy határ, amit nem lépek át, főleg nem úgy, hogy megszégyenítsem vele a nagyszüleim.

2011. szept. 4. 23:11
 8/15 A kérdező kommentje:
A fényképalbumos dolog jó ötlet köszi, meg a többi is, amit mondtál! Végre látom, hogy vannak itt kreatív emberek is. Még egyszer köszi!
2011. szept. 4. 23:14
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Sajnálom szegény nagyszüleidet, ha így gondolsz rájuk.
2011. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért a te meglátásod szerint, hogy kéne gondolnom rájuk?
2011. szept. 4. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!