Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik adni 50. házassági...

Mit illik adni 50. házassági évfordulóra ajándékba?

Figyelt kérdés

A nagyszüleimnek most lesz majd az 50.házassági évfordulója, de elég tanácstalan vagyok, hogy mit is adjak ajándékba, illetve ilyenkor mit szokás adni. Nem tudok sajnos nekik semmi nagy dolgot venni, a piszkos anyagiak miatt, de szívesen venném az egyéb ötleteket egy kicsi, vagy egy jelképes ajándékról.


A válaszokat előre is köszi!


2011. szept. 4. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Kimoderálnák, de valami fétish cuccokban levőekre :)
2011. szept. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jól van, köszönöm ismét a hülyeséget. Tudod nem kötelező válaszolni ám, de ha ennyire feltűnési viszketegséged van indíts egy blogot és ott irkáld ki magadból az ilyen és effajta megnyilvánulásaid, hozzászólásaid.


Amúgy meg igen élménydús lehet a szexuális életed, ha ilyen oldalakat látogatsz, és olyanokra izgulsz, hogy idős emberek hogyan szereznek egymásnak örömöt.


Szóval irány vissza a porba és játssz tovább a lábaid között lévő nyúlványoddal, már ha egyáltalán megtalálod, vagy van ilyened.

2011. szept. 5. 09:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Én most csináltam a szuleimnek olyat, hogy a Rossmann honlapján saját magad készíthetsz fotókonyvet. A regebbi képeket bescenneltem, így az meg volt a gépen. Ha jól emlékszem most még akciós is.
2011. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amikor az én nagyszüleimnek volt, akkor közösen vett nekik a család 1-1 karórát. Egy férfi és egy nőit párban.

Naaaagyon örültek neki. + kaptak még virágcsokrot, tortát.

2011. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek is tetszenek! :)
2011. szept. 5. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!