Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt adom vissza akaraton...

Azt adom vissza akaraton kívül amit én kaptam. Lelkileg bántást, sértést és minden rosszat. Egyszerűen nem bírok magammal. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Volt egy 8 hónapos kapcsolatom és lelkileg teljesen meggyötört és tönkre tett olyan szinten hogy magamra sem ismerek.Most találtam egy pasit akit szerintem szeretek sőt tuti,de egyszerűen nem bírom megálni hogy ne bántsam őt lelkileg.Tudom és ő is elmondta hogy sebezhető és ezzel élek vissza no meg a kedvességével mert szerintem a világon az egyik legjobb ember.Tegnap is azt mondtam neki hogy vasárnap nem szerelemmel feküdtem le vele,mikor megláttam az arcát majdnem sírni kezdtem,pedig nem így volt szerelemmel tettem.Folyamatosan a levegőbe beszélek,és nem tudok teljesen kedves és oda adó lenni....ezt kaptam én is és hiába nem akarom ez jön ki és már nekem is elegem van ebből.Mit kellene csináljak hogy az az erős fal ami bennem van, a bizonytalanság arról hogy,ő is olyan mint a többi eltűnjön??Hogy tudjak neki hinni???
2011. szept. 6. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
egyik percben ilyen vagyok a másikban meg olyan,mint az idő járás de komolyan.A volt pasim is kedves odaadó figyelmes volt az elején aztán,hónapokkal később megmutatta az igazi énjét és nagyon nagyot csalódtam benne.És szerintem biztos hogy,ez van bennem
2011. szept. 6. 16:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a kapcsolat,dolgozz magadon, jó nehéz menet lesz, de mindketten profitáltok belőle.Mindenkit megillet az ártatlanság vélelme, engedd tiszta lappal kezdeni.És olvasd el a Káposztáskő c. mesét. :-)
2011. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na erre írok valamit. Én nő vagyok, és nálunk fordított volt a helyzet. A párom több éves (!) kapcsolatból szállt ki önszántából, mert már nem bírta a folytonos veszekedéseket, bántásokat. DE.

Soha nem kaptam/kapok tőle semmilyen megjegyzést vagy bántást, amivel tudja hogy mennyire megbánthat. Vitázni szoktunk, de akkor se csap a fejemhez dolgokat. Hogy miért vajon? Mert sze-ret.

A férfiak( nők) sem egyformák!!!

Ha van egy rendes, megbízható ember melletted arra hivatkozva bántod, hogy "te is megkaptad"?

Épp hogy becsülnöd kellene, hogy most kaptál egy 3szor jobbat. Tessék kicsit a lelkedben "kotorászni" és tudni azt, hogy milyen rossz érzés, ha megbántanak! A párod valószínű nagyon szeret, mert MÉG elviseli. De ne tedd tönkre a dolgot ezzel a butasággal! Legyél okos!

2011. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonló cipőben jártam tegnap előttig.Mikor is élettársam aki 16 évvel idősebb nálam (eddig azt hittem jó ember)egyfolytában a neten lógott különböző szexoldalakon keresgélve.A minap tök véletlenül a gép automatikusan kiadta ezt(p.n.i.k.im és keresés).Mire én cirkuszt csináltam ebből.És hoppá kaptam egy pofont érte.Ugy hogy nálam jogos volt a bizalmatlanság akármennyire is fontolgatom.Remélem TE TÉNYLEG EGY NAGYON JÓ EMBERT fogtál.És ha egyedül nem megy keress fel egy szakembert aki segít neked feldolgozni a multban ért sérelmeidet.Ha ő jó ember ez aminimum amit meg kell tenned érte és magadért.AMÍG NEM KÉSŐ.
2011. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ dolgozni fogok rajta hogy ne veszítsem el,csak nehéz hinni és bízni
2011. szept. 6. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na figyu! Abba a tipikus hibába estél hogy egy új kapcsolattal próbáltad helyrebillenteni a lelki egyensúlyodat, visszaszerezni az önbizalmad amit a másik csávesz hatására elveszítettél. Öreg hiba. Csak úgy érdemes belekezdeni egy kapcsolatba ha lelkileg kiegyensúlyozott vagy egyedül is. Minden más esetben marha könnyen bekövetkezik hogy egy ártatlan emberen bosszulod meg a sok sérelmet amit ellened elkövettek. Úgy próbálsz önbizalomhoz jutni hogy egy gyengébb embert alázol, aki érzelmileg kötődik hozzád. Jól látod, ez csúnya dolog. Az a legfőbb probléma, hogy elhiszed, hogy téged bárki átb.szhat és hogy mindenki erre utazik. Nem a barátodnak kell hinned. Magadban higgy, és akkor alap lesz hogy benne sem kételkedsz. Komolyan azt hiszed hogy neki nem hiszel, amikor közben csak magadban nem?:) Tedd rendbe az önbizalmad. Járj el táncolni, sportolni, vagy amit szeretsz. Vezesd le a felgyülemlett feszültséget. A mozgás mind amellett hogy jó stressz levezető, jó kondiban tart, és lelkileg is kiegyensúlyozottabb leszel. Némi önbizalmat is visszaadhat. Ha nem megy egyedül az önbizalom tréning, nyugodtan kérj segítséget szakembertől. A másik. Mi előtt bármit is kimondanál, számolj előtte 10-ig, gondolt át néhányszor tényleg érdemes-e fájdalmat okoznod. Önkontroll. Meditálj vagy jógázz:) Segít:) Na elég a szóból. Szedd össze magad:) Előbb-utóbb megunja ezt a srác, elhagy, és akkor majd még rosszabb állapotba kerülsz. Meggyőzöd magad még inkább hogy minden pasi az ellenséged. Rajta, kezdj bele:)
2011. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!