Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ebben az...

Mit lehetne tenni ebben az esetben? Nem tudom már semleges en kezelni a helyzetet.

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt, egy kisvárosban lakunk. Nagyon harmonikus a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni. Még a kapcsolatunk elején kiderült, hogy ő hosszú évekig szerelmes volt a legjobb barát(nő)jébe. Ez a legjobb barát(nő)je még most is a legjobb barátja. Minden másnap szinte el kell menni náluk csevegni, vagy szórakozni. Ez a csaj tökéletes modellalkat, szép arcú és hajú lány, minden pasi álma. Én pedig az átlagos külsőmmel elbújhatok mellette és amikor egy társaságban vagyunk, kisebbség érzésem van.

Egyszer egy összejövetelkor észrevettem, hogy a barátom feltűnően többször hagyja a csajon a szemét. A buli után meg is jegyeztem ezt neki, ő pedig mondta, hogy nem tud nőként rá nézni, csak haver akivel jól elszórakozik, semmi több. Elmúlhat úgy a szerelem, hogy mindvégig ott a szerelme tárgya a közelben? Számomra kicsit hihetetlen.

És tudom, hogy nincs jogom beleszólni a "kapcsolatukba", hisz már gyerekkori barátok. Nem is akarom őket szétválasztani, csak rossz érzés ez nagyon. Elkeserít, elbizonytalanít magamban.

Segítsetek! És nem vagyok totálisan féltékeny, de ez a helyzet kicsit érdekes...


2011. szept. 8. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Felettéb érdekes.Szerintem hanyagolnotok kéne a csajt.Na és férfi-női barátság?Ugyan már.
2011. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én hanyagolnám, mert ha nem tudnám ezt a sztorit, akkor sem lenne szimpatikus (kacér, kirívó, kihívó, elvárja a bókokat...) csak nem tudok semmit csinálni, mert tiszteletben tartom a párom barátait.
2011. szept. 8. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell elviselned azt a csajt! Mond meg a barátodnak, hogy ha továbbra is találkozgatni akar azzal a csajjal, akkor elhagyod! Várd meg a reakcióját, ha felháborodik és ideges lesz, akkor valószínű, hogy van köztük valami(sajnos) DE, ha tényleg szeret, akkor bele fog egyezni!
2011. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj de utálom az ilyen nőket!!!:S Én exemnek is van egy ilyen "barátja". A csaj folyamatosan kacérkodott vele,behajolt neki meg ilyen dolgok...Pedig a csajnak is volt kapcsolata. Engem rettenetesen idegesített és mondtam is páromnak,mikor egyszer megbámulta elég rendesen az én társaságomban. Akkor hisztiztem egy nagyot és mondtam,hogy vagy ő vagy én. Akkor egy ideig hanyagolta,nem találkoztak(legalábbis én nem tudok róla,hogy találkoztak volna). Mikor szakítottunk egyből találkozgatni kezdtek,és többször is feljárt hozzá-.-

Én nem hiszek a férfi nő barátságban,mert az egyik fél mindig többet akar!!! Ez mindig így van,csak van mikor elnyomják az érzéseiket.

Mondd el párodnak,hogy téged nagyon zavar ez a helyzet,ne kérd tőle,hogy egyáltalán ne találkozzanak,csak kevesebbet. :)

2011. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!