Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők vagy...

Távkapcsolatban élők vagy akik abban éltek! Miről vennétek észre ha a párotok megcsal, milyen jelek utalhatnak rá? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tudom ezt így elég nehéz eldönteni mivel nincs közvetlen kontaktus és érintkezés de biztos hogy vannak apró jelek amiből le lehet szűrni,nem akar annyit beszélni mondjuk skypon és ehhez hasonló dolgok...ti miből tudnátok leszűrni?
2011. szept. 10. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy érint meg,nem olyan figyelmes,mint anno..bár ez lehet pusztán "elhidegülés" miatt is, ami bizony,ha tetszik,ha nem bekövetkezik. Mi ezért fejeztük be,nem lesz távkapcsolat, én oda költözöm hozzá(egy másik országba), egyetemet otthagyom,és ott felvételizek újra,így az álmom is megmarad és ő is. Mert a távkapcsolat hosszútávon nem opció. És most fognak páran írni, akik azonos városban élnek,de csak hetente találkoznak, az nem távkapcsolat...távkapcsolat véleményem szerint onnan kezdődik, hogyha mindketten az ország másik végében éltek,minimum..mert lehet nem jut idő találkozásra,de legalább elméletben megoldható,és ha nagyon kibuksz vagy még sulis vagy tudsz rá időt szakítani. Elnézést,hogy ezt leírtam, de olyanok írnak itt távkapcsolat címszó alatt,hogy agyam eldobom. Pl. olvastam sok ilyet" 15percre lakunk egymástól,de heti 3x tudunk csak találkozni" no comment..ez kijött belőlem
2011. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra a távkapcsolat eleve egy kicsit fából vaskarika szitu, mert épp a "lényeg" hiányzik. De tételezzük fel, hogy stabil "élő" kapcsolat után, meghatározott ideig, közös célok eléréséért, valóban működhet valameddig.

A távkapcsolat alapja szerintem, a feltétlen bizalom. Ugyanis a "gyanús" jelek, valóban max. abból szűrhetők le, hogy az egyik fél nem lóg minden szabad percében a gépen/telefonon.

Fogalmam sincs, miből lehet kideríteni, ha valóban lazul a kötelék, vagy megjelenik egy harmadik. Leginkább abból lehetne, hogy amikor beszéltek, rákérdezel. Arra, hogy minden rendben van-e veletek, mert rossz érzésed van, ilyen, és ilyen okok miatt. Ha van okod aggódni, és a párod elég tisztességes, valószínűleg elmondja majd. Ha nincs, akkor fogadd el amit állít. Azt hiszem a különélés összes gondját csak megsokszorozza, ha ok nélkül féltékenykedsz.

Lehet, hogy csak kezd egy "ottani" saját életet kialakítani, vannak ismerősei, néha programjai, ezért nem ül folyton a gép előtt.

2011. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ebből. Ritkulnak a beszélgetések, és azok tartalma is elsivárosodik. Nem tudsz miről beszélgetni, és igyekszel lerázni a másikat.
2011. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan az előttem szólók mondják: nincs ideje beszélgetni, nem érzed a lelkesedést, hogy találkozni akarna veled...


Mondjuk a páromnak elég nehéz dolga van, azonnal megérzem a hangján ha csak egy nagyon aprót füllent is...

2011. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Jó rég volt már ez a kérdés, de aki még idetéved...


Mint írták előttem is, lehet lassan elhidegültök egymástól, vagy a párod az adott élőhelyén eljár haverokkal ide-oda..

Nem is feltétlen a kapcsolattartási módok ritkulásával lehet ezt észrevenni hanem pl:

- a szóbeli beszélgetések tartalmának silányulása

- nem annyira kedves veled, mint az előtt (félre ne értsetek, mindenkinek akad rossz napja! Akkor gondolkodj el ezen, ha teszem azt, egy hete viselkedik úgy)

- ha eddig beszámolt a napjáról és magától mondta, most vontatottan találgatja ki, nem érti miért érdekel téged.

- többet általánosít, hasonlítgat, haverjaként kezel

- hirtelen próbál lerázni, szakítani

- napokig rád se néz, látod hogy máshol aktívkodik, neked meg "elfelejt" üzenni

- ha valami problémát akarsz megbeszélni vele, hirtelen minden más dolga fontosabb

- vannak olyanok is, akik téged kezdenek el hűtlenséggel vádolni, és minden klisé hülyeséget kitalálnak, csak azért, hogy a saját bűnüket leplezzék

- a beton nem köt annyira, mint ő beléd, mindent megszól, amit csak lehet, a bolhából elefántot csinál

- ha rákérdezel, akkor terel, próbál kibújni a válasz alól, vagy hazud valamit, amivel kapcsolatban nem tud semmit mondani, ha rákérdezel (pl azt mondja, hogy bringázni volt, rákérdezel, hogy merre, mondd egy helyszínt, de többet nemigen)


Egyenlőre ennyi jutott eszembe, remélem segíthettem. :)

2016. máj. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!