Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki másnak is ilyen nevelő...

Valaki másnak is ilyen nevelő apja, vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nem rég nagynehezen 3 napi kéregetés után adott 17.000 Ft-ot

a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam.

Megkapom a 25.000 Ft-ot, és most kéri vissza a pénzt!

hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!

hát hogy lehet valaki ijen szemétláda, hogy egy gyerektől kéri vissza a pénzt? Különbenis egy apának (még ha nevelő apa is akkor is) kutya kötelessége ijen dolgokról gondoskodni, nem?

Én nem értem hogy hogy lehet ijen egy szemét, hogy van képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? meg eggyátalán mi az hogy 3 napi kunyerválás után ad pénzt a tankönyvekre, akkor is akkor , amikor én felemlítem az ösztöndíjat?

Hát nem igaz! Na jó van oda adom neki, dugja fel magának!

De akkor is, hogy van szive, meg képe egy gyerektől vissza kérni a pénzt? Ha én annyi idős lennék mint ő, és lenne egy fiam, szó nélkül oda adnám a tankönyvekre a pénzt! és 10 fillért nem kérnék vissza, sőt kérnie se kellene, én mondanám, hogy "fiam, mennyi a tankönyvek ára?"

na mindegy, nem érdekel, ott van a 17.000 Ft.ja, dugja fel magának, hát nem igazam van?


2011. szept. 10. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
79%
Te ösztöndíjat kapsz ilyen helyesírással? Egyébként lehet szüksége van a pénzre, amikor kellett kisegített.
2011. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
95%

"adott 17.000 Ft-ot a tankönyvekre, annak ellenében, hogy én kapok majd 25.000 Ft ösztöndíjat (ami igaz), és abból majd abból adjam neki vissza, jó, ókét montam."


"hát én erre nem számítottam, hogy ő majd kéri vissza!"


A kettő nem mond ellent egymásnak?

2011. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
93%
Azt mondtad neki, hogy visszaadod. Nem? Akkor meg? Miért is akkora szemétláda?
2011. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
91%

Ösztöndíjat egyetemeken/fősulikon szokás kapni. Te ilyen helyesírással kizárt, h ott tanulj.


Mellesleg mit vered a nyálad? Adott kölcsön, megegyeztetek, h az első ösztöndíjadból megadod. Gondolom, eszed ágában sem lett vna visszaadni a pénzt, jogosan kérte.

Ja, és nem a nevelőapád, hanem te vagy egy sz.métláda, amiért ilyen miatt besértődsz, és megpróbálod kihasználni n.apádat!

2011. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
73%

Nézd lehet, hogy tényleg szarul van anyagilag. Bár anyukámmal közelről se jöttünk ki jól egymással, sőt meglehetősen rosszul, anyagilag se álltunk fényesen, de sose kért vagy fogadott tőlem el pénzt. Hiába adtam, hogy tessék vegyél enni vagy valami nem kérte. És néha még most is kapok tőlük pénzt, pedig nem kérem. 2 éve elköltöztem tőlük már.

Hány éves vagy?

Vegyél egy helyesírási kézikönyvet azért!

23/N

2011. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 A kérdező kommentje:

szarul? 270.000 Ft-ot kap havonta!!

és egyépként szakközépbe járok!

és amúgy nehéz helyesen írni ojan laptopon, ahol rettentően kicsik a gombok!!!

2011. szept. 10. 21:04
 7/101 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem édesapád vagy édesanyád veszi meg neked ami kell?
2011. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 A kérdező kommentje:

és ha csak kritizálni akartok, jobb ha nem írtok semmit!

én nekem nem lett volna szivem vissza kérni egy gyerektől a pénzt! akkor se ha megegyesztünk, eggyátalán mijen apa az aki nem aad szó nélkül a tankönyvekre pénzt? ja és bocsi net book nem laptop!

2011. szept. 10. 21:06
 9/101 A kérdező kommentje:

Azért mer édesapám viszont tényleg szarul áll anyagilag, és ő Gödöllőn lakik, én meg Pesten, anyám meg nem dolgozik, neki nincs keresete, mert a nevelő apám megtiltotta neki hogy dolgozzon, azt monta neki, hogy ő neki itthon kell dolgoznia, (takarítani, főzni stb)

és így neki nincsen munkahelye

2011. szept. 10. 21:08
 10/101 anonim ***** válasza:
96%

Tudod, ettől függetlenül mégis a szüleid feladata hogy ellássanak...

Mert hál istennek élnek és virulnak. Nem úgy kell gyereket csinálni, hogy utána majd valaki eltartja...

2011. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!