Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alapítványhoz vagy...

Milyen alapítványhoz vagy szolgálathoz fordulhat a család, ha az alábbi helyzet áll fent?

Figyelt kérdés

A férj rákos megbetegedésben szenved, s lassacskán teljesen ágyhozkötött lesz, ápolást igényel. A feleség mozgáskorlátozott gyermekkori paralízisből adódóan, s nem tudja ellátni csak nagyon részlegesen, s a mindennapi élet is nehézkesen megy nekik.

Anyagi helyzetük indokolná, hogy anyagi segítséget, támogatást is igénybe vehessenek, de nem tudják kijárni maguknak.

Az én meglátásom szerint szükségük lenne otthoni gondozóra és valakire akit megbízhatnának az ügyeik kijárásáért. Gondolom én ezt egy olyan szociális szervezeten belül, akik mindezt tudják nekik nyújtani. Budapestiek. De bármilyen ötlet érdekelne, hogy segíthessek nekik.

( Az sajnos kilőve, hogy én segítsek, mert én is beteg vagyok, nem tudom őket másként támogatni, csakhogy próbálok megoldást találni nekik. )

Köszönöm a válaszokat, ötleteket.


2008. márc. 10. 14:42
 1/2 A kérdező kommentje:

bocsi: áll fent

A hospice alapítvány nem tud rajtuk segíteni, mert pont abban a kerületben nincsennek. mást nem ismerek.

2008. márc. 10. 14:43
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

Ezt találtam, de lehet (csak halkan mondom), hogy otthonba költözés talán jobb megoldás lenne)


Mosoly Nővérszolgálat és Egészségvédő Egyesület

Jogállás: kiemelkedően közhasznú szervezet

Székhely: Budapest

Megye: Budapest

Irányítószám: 1213

Cím: Vihorláti u. 63.

Telefon: 06-1/420-6638

Fax: 06-1/278-0351

E-mail: mosolynover@freemail.hu

Képviselő, beosztása: Menyhért Péter ügyvivő

Tevékenység: Idősgondozás, otthoni szakápolás, házi segítségnyújtás, gyermekszűrés, felvilágosítás.

2008. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!