Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem dolgozik, alkoholista...

Apám nem dolgozik, alkoholista, verni próbálja a családot, életveszélyesen fenyegeti a családtagokat. A nyáron megkeresett pénzből amit a főiskolára raktam el aból lopott el. Szétveri a berendezéseket itthon stb. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Azzal fenyeget minket hogy elvágja a nyakunkat ha elalszunk...egész nap semmit nem csinál, azthiszi hogy az egész ház az ő tulajdona. Elköltözni nem akarunk albérletbe...anyukám fizetése sem túl nagy, azzal egészítjük ki amit öcsém és én keresünk, de ez csak nyáron lehetséges:S suli közben tudnák vmennyit dolgozni de ez kevés, töbször is nekemjön, nem akarom megverni pedig bármikor meg tudnám tenni...tiszta szívemből utálom

Ilyenkor milyen hatóságot kell értesíteni? a szomszédok is tudják hogy milyen meg a tágabb családi kör is... Kérlek segítsetek:S (18/f)


2011. szept. 11. 13:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért és az összeszedetlenség miatt, ideges vagyok
2011. szept. 11. 13:51
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
rendőrséget hívjátok ki, ha balhézik, anyád adja be a válást + kérjen távoltartást és a kizárólagos lakáshasználatot
2011. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, ha esetleg más máshogy oldalá meg akkor írjon még :)
2011. szept. 11. 13:59
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Amugy nyugodtan televághatnád ha ilyeneket csináll,0 lelkiismeret ezek szar emberek ,de fel kell jelenteni ...
2011. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy én elég keményen küzdősportoltam régebben, szval ha én egy 60kilós alkoholistát telibevágok akkor annak nem lesz jó vége, szívem szerint agyonverném de az következményekkel járna, és félek hogyha egyszer valóban megütöm akkor nem tudom abbahagyni, idegileg kikészültem már énis... nem vagyok idegbeteg, de vele szemben ingerlékenyebb vagyok
2011. szept. 11. 14:07
 6/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a BTK ezeket is emberszámba veszi...:S
2011. szept. 11. 14:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor balhézik tele kell vágnod azt majd abbahagyja de ha fenyeget hogy elvágja a torkotokat azért érdemess elgonolkodni .. én személy szerint hülyére verném minden eggyes alkalommal mikor ezt csinálja és megkötözném véletlenül se csináljon hülyeséget ...
2011. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De ne a fejét vágd széjjel,combozd le gyomrozd le,kötözd meg reggel meg kikötözöd ,én is felálltam annó igy apámnak elköltözött...nem szabad hagyni hogy megtörténjen a baj ...mert be van baszva...
2011. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Amugy meg kit érdekell a btk a családod fontosabb nem ??
2011. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, jó fizikumú vagy és hagyod, hogy a családod egy ilyen szánalmas alak terrorizálja.Rúgd hasba stb., jogos önvédelem lesz.
2011. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!