Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod rendsze...

Mit szólnál ha a párod rendszeresen látogatna társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Tudom csak ismerkedni vagy barátkozni járnak sokan....de én ezt nem fogadom el és hülyeségnek tartom és már sok ehhez hasonló kérdést láttam már itt.Akinek párja van az minek jár ilyen oldalakra?Azt ne mesélje senki hogy ismerkedni mert ez hülyeség szerintem.
2011. szept. 11. 16:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy nem tettem szóvá eddig!Ti szóvá tennétek?Vagy rákérdeznétek hogy ugyan miért van fent?
2011. szept. 11. 16:11
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy netán a muszlim vallásra akar áttérni.
2011. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ő nő,de persze attól függetlenül áttérhet....:D
2011. szept. 11. 16:14
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar, a barátnőm és én is rajta vagyunk egy társkeresőn, de már vagy 6 hónapja nem jelentkeztünk be. Szerintünk ezzel semmi baj nincsen.
2011. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülnék neki. Pár variáció lehetséges egyáltalán sztem, és egyiknél sem rózsás a helyzet.

1. keres jobbat, ismerkedik, randizik-ha ez van, akkor mképpen kuka, nekem nem kéen olyan, akinek csak a vésztartalék vagyok, meg aki jó mosásra-főzésre/barkácsolásra stb.

2. barátkozik-ez elég kamuszagú nekem... de ha tényleg barátkozni szeretne, az minek megy olyna oldalra, ami konkrétan társkereső, rengeteg barátkereső és egyéb fórum van

3. függő

4. a másik felet tesztelgeti, hogy mennyire féltékeny (vki szt tök jogos, hogy feljárkál másokat stírölni, és ha megemlíti a másik, hogy ez bántja őt, akkor szakít... meg van olyan is, aki pont azt várja, hogy a másik elkezdjen féltékenykedni)

5. nézegeti mások képeit, stíröli a csajokat/pasikat

6. kíváncsi arra, kinek mennyire jön be (ez is hülyeség sztem, mert ha vki egészséges lelkületű, akkor ilyen szinten nem érdekli... és egyébként is le lehet métrni abból, ahogy az emberek ránéznek stb.)

2011. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:16


ok ti azóta nem jelentkeztetek be,de ő folyamatosan bevan jelentkezve és engem marhára idegesít az a helyzet...nem tudom hogy szóvá tegyem e nek!?

2011. szept. 11. 16:18
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gáz.. Már ne haragudj, de nekem úgy tűnik, hogy te vagy a szamár és még keresi a lovat...
2011. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

4. a másik felet tesztelgeti, hogy mennyire féltékeny (vki szt tök jogos, hogy feljárkál másokat


ez a pont kivan lőve,mert nem tudja hogy tudok róla,szóval ezzel nem tud féltékennyé tenni,teljesen véletlenül került a tudtomra hogy fent van és eléggé le voltam döbbenve.Hozzá teszem én vagyok a férfi....és ő a nő,nem tudom ennek van e jelentősége..

2011. szept. 11. 16:21
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se normális, tudom, hogy közhely, de addig jár a korsó a kútra, míg eltörik. Mi van, ha egyszer mégis kíváncsi lesz valakire? Szeretem a párom, eszembe sincs regisztrálni ilyenekre, már csak azért se, nehogy megbántsam őt.
2011. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mi van, ha egyszer mégis kíváncsi lesz valakire?


Én is ugyan ezt gondolom....

2011. szept. 11. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!