Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a barátnőmről,...

Mit gondolsz a barátnőmről, mert szerintem nem szeret?

Figyelt kérdés
lassan másfél éve vagyunk együtt, de ez idő nem volt probléma mentes. soha nem kedveskedik nekem semmivel (sütemény pl) nem mutatott be a családjának, merthogy idősebb vagyok (18 évvel) és nem akarja szerintem ezt felvállalni. nem alszik nálam csak nagy ritkán, de mindenre van magyarázata. sokszor pasikról mesél nekem hogy ezt meg azt látta ami elég zavaró néha. ugyanakkor meg rosszul esik neki ha ezek után én sem tudok úgy viszonyulni hozzá. sokszor távolságtartó és ez engem is visszahúz. mit csináljak vele? többször szüneteltettük már, de összejöttünk, de már kezdem ezt unni. Szórakozik csak velem?
2011. szept. 11. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezted tőle, hogy szeret-e? Az, hogy 18 évvel vagy idősebb nála egy dolog. a nagyobb baj az, ha ő viszont túl fiatal.
2011. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért van veled, mert eddig nem talált jobbat. Sajnálom, de azt hiszem ez az igazság. Nem értem miért vagy még mindig vele, ha így viszonyul hozzád... mit szeretsz benne... Szerintem sürgősen lépj tovább!


22/N

2011. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem szeret. Én se vagyok egy konyhatündér, de az exem kedvéért megtanultam főzni és örömmel tettem. Valamint mindig is utáltam ide hazahozni bárkit is, mert elég cikis a lakásunk, de nála nem szégyelltem. Úgyhogy nem szeret, ez egészen biztos.
2011. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak átmenetinek tart, keress egy olyat, aki már felnőtt.
2011. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Softness ***** válasza:
nincs valami baja? erzelmi? nem depis vagy ilyesmi? nekem olyan lehangolo az egesz amit irtal.
2011. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19:30

Onnan vontad le a következtetést, hogy nem főz neki?????

XD

2011. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!