Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek van fent társkereső...

Minek van fent társkereső oldalon ha engem szeret? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sejtettem hogy fent van egy ilyen oldalon,elfelejtette kitörölni az előzményeket így lebukott,azt mondta letörli magát,de még mindig nem törölte le....Voltatok már így?Ha igen hogy reagáltad le?És ha ezt mondta letörli akkor miért nem teszi meg?????
2011. szept. 12. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akart rázni azzal, hogy majd törli magát. Lehet, hogy te csak egy állomás vagy az életében, és mellette nézeget, keresgél. De a legjobb lenne, ha megbeszélnéd vele.
2011. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
egy éve a tesóm barátnője azt kérdezte, hogy lehet képet feltenni myvipre,de közben a myviprandis ablakot elfelejtette bezárni,így láttam,hogy milyen levelet kapott aznap az egyik hódolojának,és milyen tartalmú leveleleket ,amúgy sejtettem,hogy ennek a nőnek nem elég csak a tesóm,de tesómnak a myviprandis esetről nem szóltam
2011. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök felesleges bármit is megbeszélni, ha azt mondta, hogy letörli magát és nem tette meg.

Veled van, de egy jobbra vár. Ennyi.

2011. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat,14.50-es vagyok,nem kapott,hanem írt a hódolójának
2011. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

*de tesómnak a myviprandis esetről nem szóltam


Én elég morcos lennék, ha a tesóm (barátnőm stb.) tudná, hogy megcsal a pasim és nem szólna. Nem elég, hogy a pasi elárulja, még te is ezt teszed.

2011. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
myviprandis vagyok,nem szerettem volna balhét,meg a tesóm úgyse hitte volna el,mert ő csak a barátnőjének hisz
2011. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos az érzelmeiben irántad vagy új kalandra vágyik.
2011. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

* a tesóm úgyse hitte volna el,mert ő csak a barátnőjének hisz


Ez más kérdés, ez már az ő baja lett volna. Szerintem akkor sem korrekt.

2011. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Szóval levéltitkot sértettél,

mert kutattál a párod előzményeiben!!


Egy kis piszok vagy!!!

2011. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Új munkát lehet keresgélni, miközen dolgozol vhol, de új barátot/barátnőt keresni, mikor jársz vkivel, az nagyon gáz!!!!

Nekem ilyen pasi nem kellene.

2011. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!