Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy mondjam meg a legjobb barátomnak, hogy úgy érzem elhanyagol, mert egy másik barátommal van inkább? Egész nyáron együtt voltunk, a másik gyerek egyszer sem hívta.

Mindhárman osztálytársak vagyunk.

2011. szept. 13. 19:42  Privát üzenet  

A válaszok
ugyan ebben a helyzetben vagyok.. én pont ma kezdtem el azt h nem foglalkozom vele és csak amikor kell vmi akkor szólok hozzá és nekem bejött :D de amúgy az a legegyszerűbb h ha nem tod h hogyan mondd el akkor mondd meg neki simán...:D:D ha a legjobb barátod akkor felfogja és változtat

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011. szept. 13. 21:42 Privát üzenet

szerintem ha ő nem hív,Te hívd el pl mekizni,moziba,vagy csak egy jót sétálni,beszélgetni :)

13l

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2011. szept. 17. 20:52 Privát üzenet
Pont velem is ez van. Én már nem hívom sehová. MSN-en sem írok rá. Mindig én kerestem, én hívtam mindenhová, én hívtam fel (20 perceket pofázott, ha ő hívott, max 2 perc volt).

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2011. szept. 18. 10:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tehetek ha a barátom legjobb barátnője egy lány és folyton együtt lógnak?
Van egy legjobb barátnőm. Ma amikor haza jöttem tőle megkérdeztem anyutól, hogy mi lenne ha holnap átjönne és itt aludna, erre anyu megkérdezte teljesen komolyan, hogy miért...
Mit tennétek a következő helyzetben: 3 éve elváltam, s most kiderült, hogy a legjobb barátnőm, akivel minden nap együtt is dolgozom, már régóta együtt van vele? Hogy viselkedjek?
Hogy mondjam meg a legjobb barátnőmnek, hogy szeretnék vele összeköltözni? Időközben rájöttem, hogy nem tudnék vele együtt lakni. Elviselni eltudnám, de nem lennék boldog.
Szerelem és legjobb barátság létezhet együtt?
A legjobb barátnőm kezét megkérte a barátja. Még fél éve sincsenek együtt, s nyáron feleségül akarja venni a pasas. Mit tegyek, hogy lebeszéljem?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!