Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám szorosabbá tenni...

Mivel tudnám szorosabbá tenni a barátommal a kapcsolatunkat, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást majdnem mindennap beszélünk telón,meg facen csak egy a gond féltékeny a legjobb-haveromra.Nincs oka pedig,mert 4 éve legjobb barátom és ha akartunk volna 4 év alatt akármikor összejöhettünk volna.Élőben jól kijönnek egymással,de szarul esik neki ha megölelem,tehát már azt se tehetem ha a párom itt van.

Múltkor volt szülinapi bulim és a születésnapomra kaptam egy Swarowski kristályos apró fülbevalót a legjobb barátomtól(innentől kezdve Bnek hívom egyszerűbb)és teljesen kiakadt,hogy ő mért vesz nekem ilyen drága ajándékot.Pedig ő már dolgozik és tényleg jó a kapcsolatunk és ez az első nagy ajándék.És erre rettenetesen féltékeny lett és el rontotta a bulimat is..És besértődött..Amikor odamentem hozzá akkor meg aztmondta majd ő leszed pénzt a kártyájáról és vesz nekem Swarowski nyakláncot.De mondom minek úgysem hordom erre fordulonkra vett egy egyszerű fülbevalót és meglátta,hogy a B fülbevalója van bent kivetette mert neki szarul esik..Nem tudom mit tegyek.:S:S Rosszul esik néha és kiakadok már a dolgain,de nagyon szeretem és mindent átbeszélünk egy balhé után szóval nem tudom.Valami jó tanács?:)


2011. szept. 13. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Te megis mit ereznel a helyeben?

Szeret teged, te megis valaki massal logsz. Annak a masiknak penze is tobb van, es olyasmiket tud megadni neked, amikot o nem. Ettol aztan egy kis szarnak erzi magat.

Nekem az elettarsam a legjobb baratom. Tovabba evek tapasztalata, ferfi es no kozt nincs baratsag, valamelyik mindig tobbet akar, megha ez nem is mindig vilagos a masik fel szamara (kiveve, ha a masik nemu homoszexualis).

Ha tenyleg szereted a fiud, akkor azzal nyerheted el a bizalmat, ha visszafogod a "B"-t. Ez van.


27/N

2011. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek össze. Legalább éjszakára...
2011. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon vissza fogtam már így is magam,mert mióta párommal vagyok azóta alig találkozok Bvel és szinte alig beszélünk,mint telón,mint levélben.És Bnek sincs valami sok pénze,csak nyáron melózik és abból kap valamennyit.Nem ad meg nekem olyasmiket amiket ő nem tud.Ez épp fordítva van.Párom több mindent tud megadni és én sokkal jobban becsülöm is amit tőle kapok.B nem homoszexuális,de ő mégis szinte olyan mint egy férfi testbe költözött nő érted?Tehát olyan mint egy "barátnő" ugyanúgy énekelget velem,rajzol,varr...és egyéb ilyen nőiesebb dolgok.És többen is mondták már,hogy párom "Z" már túl féltékeny,pedig nem adtam okot rá.
2011. szept. 14. 18:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Összeköltözés kicsit korai lenne,meg esély sem lenne rá,de voltunk már éjszaka együtt.A hétvégéket péntektől vasárnapig együtt töltjük.:)

Hétköznap necces találkozni,mert nem tudjuk mindig összeegyeztetni az időpontokat,mert ő jóval előbb végez,mint én és hétköznap max 2x tudunk 30percre egy csókra összefutni,mert megy is a buszom.

2011. szept. 14. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok


Az sem ebresztett benned ketsegeket, ha olyan nehezen keresi a penzet, miert vesz draga ajandekot?

A noies fiuk is lehetnek szerelmesek. Tovabbra sem gondolom, hogy van ferfi-no baratsag.

2011. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem ébresztett bennem kétségeket,mert 4 éve vagyunk barátok és mind a kettőnknek van párja.

"A noies fiuk is lehetnek szerelmesek."Ez igaz,de a barátnőjébe szerelmes.:)És látszik is rajta,hogy nagyon szereti.Van aki hisz a nő és férfi barátságban van aki nem.Én hiszek,de nem győzködlek,hogy nincsen ilyen kapcsolat.:)

2011. szept. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!