Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a férjed foglalkozása?...

Mi a férjed foglalkozása? Mennyire vagy vele elégedett?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Jogász!

Elégedett vagyok, bár nem nekem kell,hanem neki. Ha gázszerelő lenne és abban lelné a boldogságát, nekem az is jó lenne!:)

2011. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Értékesítő és banki ügyintéző. Elégedett vagyok-e vele? Milyen értelemben? Amíg nem kizsákmányolják, és megkapja rendesen a fizetését, nincs hátrányosan megkülönböztetve (de kiemelve sem!), addig miért ne lennék az? Ezt tudja, szereti csinálni, szabadideje viszonylag sok van, így akad ideje a családra, hobbijára is. Amíg ő elégedett vele, én is az vagyok.
2011. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltam hogy elégedett vagy e vele, hogy elég ideje jut e a családra mellette, vagy mondjuk minden nap 12órázik, vagy este 10kor esik haza, vagy meg van e ott becsülve vagy kicsit ki van használva, megfizetik e stb.
2011. szept. 14. 13:44
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Az én férjem fénymásolókat szervizel. Én akkor vagyok vele elégedett, ha Ő az. Sajnos nem az, mert a főnökei kihasználják nagyon. :( Néha túlórázik, ez nem jó, de mindenhol előfordul. Mondjuk ezt kifizetik neki. De ha nem érzi jól magát, az nekem (nekünk) sem jó.
2011. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Szociális tanácsadó a városházán( segélyekkel, jutattásokkal foglalkozik)

Meg vagyok vele elégedve, bár kereshetne többet, de tudjuk milyen a közalkalmazottak fizetése. De bármit dolgozna imádnám.

2011. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Az ő foglalkozása, neki kell elégedettnek lennie vele, nem gondolod, kedves kérdező?


Én teljesen elégedett vagyok vele, hiszen nem választottam volna a férjemnek, de már a barátomnak sem, ha nem fogadtam volna el őt a majdani foglalkozásával, a világlátásával, az érdeklődésvel együtt. Egyébként kutató, és most fog habilitálni - amire Magyarországon csak húsz év múlva lett volna esélye. Nagyon büszke vagyok rá.

2011. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Laborban dolgozik egy élelmiszeripari cégnél. A termékek minőségét vizsgálja.

Igen, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, elsősorban azért, mert megbecsülik a munkáját. Ami még nagyon fontos, hogy közel van az otthonunkhoz (autóval max 10 perc) és nagyon jó a munkabeosztása. Mindemellett a fizetés is több, mint kielégítő. :) Szereti ezt csinálni a férjem, és szerintem ez sem utólagos szempont. Illetve, a munkája közben nincs veszélyeztetve az egészségi állapota. Tehát nem érintkezik vegyszerekkel és egyéb káros anyagokkal.

2011. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus. Azt nem szeretem, hogy az összes barátunk, rokonunk gépét neki kell megcsinálnia, mindig őt hívják, ha baj van. Azt viszont szeretem, hogy nincs olyan problémám, amit ne tudna megoldani (és most nem csak számítógépről beszélek, gyakorlatilag bármiről, igazi ezermester:) )
2011. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
úgy gondolom mindkét félnek elégedettnek kell lennie vele, kedves válaszoló.
2011. szept. 14. 14:21
 10/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:56 nek ment

2011. szept. 14. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!