Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatesóm szerint idősebb...

Unokatesóm szerint idősebb párt kellett volna választanom, és szakítsak ameddig lehet. Normális?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, pontosabban több mint 4. Már gimi 3.ban összejöttünk, azóta töretlen a kapcsolatunk, egymásra találtunk. Amellett, hogy a legjobb barátok vagyunk, azonosak a vágyaink, céljaink, életszemléletünk...ezek szerintem fontos dolgok.

Az unokatesóm szerint idősebb párt "illett" volna választanom, mert így nem leszek boldog. (Az igaz, hogy tizenéves korombeli álmaim között szerepelt a huszasévek elei babavállalás, de azóta fölülíródtak a dolgok). Az unokatesóm szerint "hülye" vagyok mert várok arra, hogy elvégezze az orvosit a párom (mert ugye csak az alapképzés 6 év plusz 4), szerinte sosem lesz igazi családom.

Persze erről a párommal is beszéltünk sokszor, igaz, hogy nem bánnám ha idősebb lenne, de csak akkor ha az Ő, mert én őt szeretem. Ha elvégezte az egyetemet, majd jöhet az esküvő, jöhet a baba...még akkor is fiatalok leszünk (24 körül). Nem értem miért kötözködik állandóan. Ráadásul minden egyes családi megmozduláson a főasztalnál ez a téma, általa...


2011. szept. 14. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Kérdésedre röviden a válasz hogy nem :)

Minek hagynád ott amikor alig lehet normális társat találni???

2011. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Az első bekezdésben írottak alapján kár lenne ezt a kapcsolatot feladni. Ahogy írod, az egyetem után sem lesztek még semmiről lemaradva. Állítsd le az unokatestvéredet, ennyire ne szóljon bele az életedbe.
2011. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Miert szakitanatok? Jol meg vagytok, minden rozsas. Az almok valtoznak, es az idorendszseruk is. Lehet, nem fogjatok, nem kell kivarni a 10 evet, baba jonni fog, eldontitek hogy nem erdemes varni. Sok szerencset, unokatesodnak meg mondd meg szepen, hogy semmi koze az eletedhez, intezze az ovet.
2011. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Romák vagytok? Ezzel a mentalitással? Nincs jobb dolga a családnak. Hát csinálj egy nagy balhét. Mondd meg, hogy eleged van abból, hogy rajtad köszörölük a nyelvüket. Normálisak vagytok a pároddal. Miért kéne ripsz-ropsz fiatalon esküvő, gyerek? Ráértek még. Azt azért tudd, hogy az orvosi nagyon nehéz. Vizsgaidőszakban k...va sokat kell tanulni. Hát, sok kitartást kívánok nektek!

Unokatesód meg foglalkozzon a saját lelki- és nemiéletével! Már ha van neki! Nincs tuti recept a boldogságra!

2011. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Mivel a te párod, te választottad, neked kell vele éli, ezért tojd le, hogy mit mondt az unokatestvéred. Semmi köze hozzá! Nem lehet, hogy csak féltékeny, mert a te párod orvos lesz?
2011. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
hány évesek vagytok ?
2011. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem a problémát. bőven eleget idősödik a párod, amíg az egyetemre koncentrál, és mire belép a családalapítás időszakába. akkor meg az lesz a baj, hogy jaj mennyit vártatok:)
2011. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy örülne annak, hogy boldog vagy.
2011. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Romák vagytok? Ezzel a mentalitással? "-ezt nem értem. Egyébként nem nem vagyunk.


Tudom, hogy milyen az orvosi, az első két éven túl "vagyunk" majdnem szín 5-össel :):P


Köszönöm a hozzászólásokat, már mondtam a csajnak, hogy állítsa le magát és törődjön a saját életével, de eddig még nem sikerült neki...

2011. szept. 14. 15:57
 10/24 A kérdező kommentje:

Az a baja, vagyis olyasmit mondott, hogy ha már idén végezne a párom akkor ugye mehetnék egyből férjhez...mert így is már 4 éve együtt vagyunk, s ha még telik az idő...vagy valami hasonló.


én 21 párom 22

2011. szept. 14. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!