Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatesóm szerint idősebb...

Unokatesóm szerint idősebb párt kellett volna választanom, és szakítsak ameddig lehet. Normális?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, pontosabban több mint 4. Már gimi 3.ban összejöttünk, azóta töretlen a kapcsolatunk, egymásra találtunk. Amellett, hogy a legjobb barátok vagyunk, azonosak a vágyaink, céljaink, életszemléletünk...ezek szerintem fontos dolgok.

Az unokatesóm szerint idősebb párt "illett" volna választanom, mert így nem leszek boldog. (Az igaz, hogy tizenéves korombeli álmaim között szerepelt a huszasévek elei babavállalás, de azóta fölülíródtak a dolgok). Az unokatesóm szerint "hülye" vagyok mert várok arra, hogy elvégezze az orvosit a párom (mert ugye csak az alapképzés 6 év plusz 4), szerinte sosem lesz igazi családom.

Persze erről a párommal is beszéltünk sokszor, igaz, hogy nem bánnám ha idősebb lenne, de csak akkor ha az Ő, mert én őt szeretem. Ha elvégezte az egyetemet, majd jöhet az esküvő, jöhet a baba...még akkor is fiatalok leszünk (24 körül). Nem értem miért kötözködik állandóan. Ráadásul minden egyes családi megmozduláson a főasztalnál ez a téma, általa...


2011. szept. 14. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

igazából van egy olyan másfél éves kapcsolata, fél év után eljegyzést tartottak, hogy összeköltözhessenek, különben neki nem "engedték" volna...


Na legközeleb az asztalnál hangosan szólj be neki a kamu eljegyzésről,úgy hogy a szülei is hallják hogy csak azért volt az eljegyzés hogy kúrhassank együtt lakva.Igy jól kicssznél vele,és békén hagyna,és költözhetne haza.

2011. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Sikerült kiadnom a gőzt és megnyugodnom...

2011. szept. 14. 21:35
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

Valószinüleg magából indul ki...


Olyan szempontból jó lenne, egy 40 éves pali, hogy nem lenne semmi anyagi gondotok. Van akinek csak ez a boldogság.

2011. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le unokatesódat, valszeg túl unalmas az élete. Minél kisebb a korkülönbség, annál jobban megérti egymást 2 ember. Tizenévesen meg persze, hogy azt hiszi az ember, hogy huszonévesen kell gyereket vállalni, mert tiniszemmel az tök felnőttnek tűnik, aztán rájössz, hogy mégse :D Különben attól, hogy a párod egyetemre jár évekig, te még dolgozhatsz és akkor meglesznek a feltételek a gyerekvállaláshoz.
2011. szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!