Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők, mennyire...

Távkapcsolatban élők, mennyire erősek az érzéseitek a másik iránt ha már hetek óta nem találkoztatok?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, h mit éreztek, amikor rá gondoltok? van h azt érzitek, egész jól megy most az életem, pedig nincs is itt, akkor lehet h nem is szeretem őt eléggé, mert nélküle is boldogulok? Nekem nagyon sokszor hiányzik a barátom, de meg kellett szoknom h nincs itt fizikailag hetekig és nyilván így is halad előre az életem. Ez azt jelenti h nem szeretem? Hogyan vonhatnám be jobban a jelenlegi életembe? Szoktunk skypolni, meg smsezni. köszönöm

20L


2011. szept. 14. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem szereted eléggé, hanem pont azt hogy elég érett vagy ahhoz, hogy kezelni tudd a helyzetet. Mi a barátommal 200 km-re lakunk egymástól, általában kéthetente találkozunk, de most már három hete nem láttuk egymást. Na ez az ami már sok. Én is élem az életem és közben sokszor gondolok rá. És persze várom a következő talit, ami most holnap lesz. :)
2011. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tőlem kb. 300 km-re lakik, de ez nem okoz gondot. Nagyon szeretem és boldog vagyok, hogy úgy ébredhetek reggelenként, hogy tudom hogy van nekem.:) De, azért remélem, hogy megoldom a távot és nemsokára összeköltözhetünk.

Minden jót Nektek!

2011. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi 3 évig voltunk távkapcsolatban,hétvégi találkozással,aztán 1 évig együtt éltünk,most megint hétvégente találkozunk, összeházasodtunk, jön a baba.persze,megy az élet külön is,de bennünk mindig ott van, hogy mikor lesz már hétvége.nekem sosem fordult meg a fejemben, hogy hagyjuk abba. kitartás! lesz jobb is!
2011. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 2 évig éltem távkapcsolatban. 1200 km volt a különbség :). 1 hónapot nyáron vele voltam, meg 2 hetet télen, plusz 1 hetek párszor, amikor ő jött hozzám Mo-ra. Nehéz volt, de volt az msn, meg néha telefonok. Mostmár 2 éve nincs távkapcsolat, mert kiköltöztem hozzá. 2 kis megszakítás volt a 2 év alatt, amikor a jogsim miatt haza kellett mennem. Én soha nem éreztem, h nem szeretem őt, mindig hiányzott, de meg kellett tanulnom, h néha fél évig se érhetek hozzá. Te is biztos szereted, de természetes, h élned kell az életed, és néha nem rá gondolni :)
2011. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj amit érzel.Minket is 1000km választ el,igaz mi 6.éve vagyunk együtt,és kb 1 éve alig látjuk egymást.Ő ott dolgozik én itthon.Igaz közösek a céljaink és ő azért van távol,hogy a későbbiekben jobb legyen,és tartja bennünk a lelket.Skypolunk minden este,éljük az életünket,de a távolságtól az érzéseink nem változnak,csak még jobban erősödnek.
2011. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 habibi ***** válasza:
Szerintem ez nem jelenti azt, hogy nem szereted, ez csak annak a jele, hogy hiányzik. A párom és köztem 1000 (na jó 996,5) km van, és bizony sokszor hetekig nem látjuk egymást. De bevonjuk egymást az életünkbe, pl.ha sétálok a kutyámmal, akkor nálam van a fényképezőgépem/mobilom és ha látok valami érdekeset, akkor lekapom neki és este elmesélem részletesen mi is volt. Az érzéseim nem olyanok mint az elején, sokkal erősebbnek érzem őket és már egy nélküle eltöltött pillanat is örökkévalóságnak számít.Én most úgy oldom meg egy időre a helyzetet, hogy odébb költözök, és így már csak 200-250 km lesz köztünk :) aztán , ha jól megy minden, akkor talán 0 km-re csökken , de nem szabad elsietni a dolgokat és nem akarom elkiabálni:))
2011. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor is a mindennapjaimban van, ha távol vagyok Tőle... azokon a napokon is Vele tervezem az életemet, várom, hogy újra lássam. Naponta többször beszélünk, bármikor, a nap bármely órájában...ha csak egy vicc eszünkbe jut, vagy csak simán a hangja hiányzik...


Mióta távkapcsolatban élünk sokkal inkább értékeljük az együtt töltött időt (nem mintha azelőtt nem értékeltük volna, csak most még szorosabb).

Persze el kell fogadnom, hogy "nélküle" is halad az életem, vizsgaidőszakban előfordul, hogy csak este gondolok rá...vagy hétvégén...De attól még szeretem:)

2011. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi másik országban lakunk úgy,hogy már van egy közös lányunk. 6 éve vagyunk együtt, májusban költöztem haza a kislánnyal, azóta egyszer találkoztunk, júliusban. (Ha minden jól alakul, nemsokára ő is ideköltözik.) Eleinte szokatlan volt, szomorkodtam sokat, de mára megszoktam, élem az életemet, elkezdtem egy tanfolyamot, mellette dolgozom is, gyönyörűen haladok a céljaim felé amit a másik országban sosem tudtam volna megvalósítani. Már az lesz furcsa amikor újra együtt leszünk, mert ő igényli a sok együttlétet és azt, hogy otthon házitündérkedjek, ami ezek után nem lesz kivitelezhető. Kicsit félek, hogyan fog erre reagálni, de ha már ennyit kibírtunk, ez már igazán semmiség lesz.

27/N

2011. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Két évig Japánban dolgozot, akkor még házasok sem voltunk. Naponta kétszer felhívott vagy felhívtam: (neki) reggel és este. Évekig járt kisebb-nagyobb időszakokra az USA-ba (kutató), akkor is megvártam. Töménytelen sok levelet írtunk egymásnak - rendes, papír alapú postai óton küldött levelet :) -, ma is megvannak, összecsomagolva, dobozolva, féltve őrizzük mindketten azokat.


Egy időben munkám sem volt, egy időben kórházban is voltam, mégis kitartottunk egymás mellett. Jóban, rosszban. Igaz, hogy a két év az már nagyon sok volt (abból lett lakásunk, mert senki sem támogatott bennünket, csak magunk), de a cél érdekében ki lehetett bírni.


Bizalom kell a másik felé, és tartani a kapcsolatot, a lelket a másikban, ha távkapcsolatra fordul a dolog. De tényleg kicsit nehéz tud lenni, karácsony körül pláne.

2011. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez így van rendjén hogy te nem görcsölsz azon hogy mit is csinál ő,és nem azon agyalsz hogy éppen mit csinál.

Ez nem azt jelenti hogy nem szereted hanem azt jelenti hogy komolyan gondolkodsz és megbíztok egymásban!Ha minden percben görcsösen ragaszkodnál akkor tönkre tenné az egészet én szerintem.Az hogy neked alakul az életed az így van rendjén és ha neki is,akkor meg még jobb.Mind a ketten tegyétek a dolgotokat és a végén az úgy is találkoztok ha igazán szeretitek egymást....és tényleg akarjátok egymást,én úgy gondolom a távolság a mai világban már nem számít szerintem,akik nem bírják ezt csinálni azok nem is szeretik egymást igazán és csak kifogásokat keresnek!De hogy a kérdésedre válaszoljak,szerintem szereted őt csak a távolság miatt az másképpen jön le!!

2011. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!