Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy számomra fontos személyt...

Egy számomra fontos személyt befolyásolnak hazugságokkal, és ezért ő megutált. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy egy barátom,persze nem az,ha ezt teszi -manipulálja azt a srácot akivel összeakarok-akartunk jönni!És most megromlott a viszonyunk-nagyon.Azt hiszi hogy én ócsárolom ,pedig nem.Nekem Ő nagyon fontos!!Döntés képtelen vagyok,persze az a bizonyos barát nem tudja h én tudom h ő a szarkeverő.csak lapul mint sz.r a gazban!

ez a srác,meg irdatlan rondán viselkedik velem.Haggyjam a picsbe?? pedig érdekel nagyon!!!!


2011. szept. 16. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azzal beszélj aki ezt terjeszti rólad.
2011. szept. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszelj mindkettovel, az egyikkel, hogy miert keveri a kakit, a masikkal, hogy milyennek ismert meg teged, te nem olyan vagy, amit a kakikevero terjeszt rolad. Es hogy igazabol te egeszen mast erzel es nem ocsarolod ot, csak a kakikevero egyen rosszindulatu. Beszelj oszinten - ne agressziven, hanem csak siman, tenyszeruen. Egyebkent meg az ido sokmindent megold, kiderul mindenkirol elobb-utobb, hogy milyen.
2011. szept. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden kavarás csak további sz@arkavarás lenne. Inkább várj türelmesen, és őrizd magadat,hogy olyan legyél, amilyen igazán vagy. Előbb utóbb kiderül az igazság.
2011. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél karakán! Ne külön-külön beszélj velük, hanem hármasban tisztázd a dolgokat. Úgy hívják ezt, hogy szembesítés. Ott legalább minden világossá válik számodra. Ha ott is hazudik, felejtsd el, mint barátot.
2011. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szarkeverő barátodnak is tetszel, és nem akarja, hogy a másikkal összegyere, ezért hazudik rólad.
2011. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...ma minden eldől.ha elborul az agyam,mindkettőt felképelem.Elegem van a keverésekből.
2011. szept. 16. 11:56
 7/7 anonim válasza:
Szembesísd öket, beszélj mind a kettőjükkel személyesen, hogy tisztázhasd magad. Ha a sz***keverő barátod többet akar tőled, akkor beszéld meg vele a kialakult helyzetet, hogy mit miért csinál, és hogy mi is van közöttetek. A másik barátod meg, hogyha másnak hisz, akkor hagyd a fenébe, mert ha nem hisz neked, akkor talán sosem tudod majd bebizonyítani az igazad. Viszont, hogyha van alapja a kavarásnak, akkor jobb, hogyha inkább hagyod a picsbe, mert minden kapcsolat az öszinteségről szól. Legközelebb már tudni fogod, hogy "neszólj szám, nemfáj fejem"
2011. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!