Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha valaki...

Mit csinálnátok ha valaki miattatok lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
ma olyanokat montam apámnak telefonba egy vita alatt h löje fejbe magát meg h akasza fel magát amikor ezeket montam kinyomta... megvan rá az okom utálom tönkretette életem de azért nemszeretném hogy miattam haljon meg de képtelen vagyok viszzahívni és bocsánatotkérni 16/f egyébként alkoholista és penzrol volt a vita h anyámank csak 4szemközt akarja odaadni de anyám nemakar talalkozni vele szal montam h elmegyek én a pénzért de nemadja oda erre mentam h majd a bírosag eldönti és fizethet erre elkezdett nevetni vitatkozni kezdtunk és végén montam neki ezeket a dolgokat amikor kinyomta...
2011. szept. 16. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy öngyilkos lenne miattad.
2011. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ilyenekkel ne nyomaszd magad, míg nem történt baj. Nyilván nem az a helyes, amit tettél, de ezzel apádat sem védem. Tudom, milyen egy alkoholista szülőnek a gyereke lenni. Ha nagyon bánt a lelkiismereted, vegyél erőt magadon és hívd fel, mondd el neki, hogy csak a harag mondatta ezt veled, ugyanakkor nagy csalódást okoz neked a viselkedésével is.
2011. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszem,hogy ezért öngyilkos lenne,de ez azért akkor sem volt tőled szép dolog.Akármilyen viszonyban is vagytok.

Mivel mindenki pénzből él,szerintem beszélj anyukáddal,tegye félre a büszkeségét és menjen el érte személyesen.

2011. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert azt mondtad neki, nem lesz öngyilkos nyugodj meg. Amit leírtál róla, az ilyen emberek végsőkig élősködnek, sajnáltatják magukat, de megölni nem fogják.
2011. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Nyugi, nem lövi fejbe magát. :DDD

Amúgy meg semmit nem csinálnék. Nem az én döntésem, ha valaki meg akar halni, talál rá ürügyet. És aki hülye, az haljon meg. Szoktam mondani az öngyilkosokra, mert az ilyet nem tudom megérteni.

2011. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem érdekelne mert nem én húznám meg a ravaszt.
2011. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem te huzod meg...na de ha miattad huzza meg mindegy leszarom aki hülye, az haljon meg
2011. szept. 16. 19:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem valaki miatt lesz öngyilkos az ember, hanem a saját lelki problémáját képtelen feldolgozni, és a tettével bűntudatot ébreszt a másikban. Egyébként erősen kétlem, hogy apád megölné magát, csak mert a 16 éves fia erre buzdítja.
2011. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utolsónál a pont mintha kivette volna a szavakat a számból. Csak nem volt kedvem jobban kifejteni, de így van.

A felelősséget meg nem kell mindenkitől átvállalni.

2011. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azért lesz mert mondom neki, akkor nem normális.
2011. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!