Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leánybúcsura milyen ötletet...

Leánybúcsura milyen ötletet javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Fütyitorta
2011. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Nők semmiből sem akarnak kimaradni, már "legénybúcsú" is kell nekik.
2011. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
manapsag mar minde ez így igaz :D
2011. szept. 19. 00:47
 4/8 A kérdező kommentje:
de jo buli nekik is egy kis lazitas
2011. szept. 19. 00:48
 5/8 anonim válasza:
16%
Üvegezzetek, és csókolozzatok egymással.
2011. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én leánybúcsumra főztünk fincsi kajcsit, jött sok csaj, barátnő havernő, még terhes nő is volt, de tényleg csak csajok.Mindenki hozott piát meg ajándékokat, többek közt egy nagyon finom tortát, ami egy hatalmas f.szról volt megformázva 2 heregolyóval.Volt zene, tánc, aztán átszállítottak minket egy discoba, aztán bálba.....és fogalmam sincs hogy kerültem újra haza.Nagyon jó muri volt, mindenki jól érezte magát....
2011. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Stefco válasza:
sztriptíztáncosnőőőtwazzzzzzzeee
2011. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Káma Szexmozi válasza:

Szia! Évek óta foglalkozom party szervezéssel. Rengeteg ötletem van, és nagyon sok tapasztalatom a Legény és leánybúcsukkla kapcsolatban. Olvass bele blogomba, és ha további kérdéseid vannak, írj, vagy gyere nyugodtan!

Erről bővebben itt olvashatsz:

[link]

2012. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!