Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan szülőröl aki külön bejáratú helységet biztosit tini gyerekének?

Figyelt kérdés

A külön bejáratú helység egy melléképület,valamikori nyári konyha.

Érdekelne hogy elitéled azért mert különrakja gyerekét a családi háztól vagy helyesnek tartod hogy megengedi a gyereknek hogy külön legyen a szülőktől?


2011. szept. 19. 13:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Ez nyilván attól függ, hogy a gyerek mit gondol erről. :)

Szeretné, örül neki, és még csak nem is él vissza vele = helyesnek tartom,

Nem akarja, visszaél vele = helytelennek tartom.

2011. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én felvilágosult és a felnövő, változó gyereke igényeit megértő és támogató szülőt látok ebben. Feltéve, ha nem a gyerkőc akarata ellenére történik mindez, amit kétlenék.
2011. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Attól függ! Ha azt mondja, hogy takarodj a külön épületbe, az elítélem. Viszont ha jó szándékkal csinálja (elegendő szabadságot ad a gyereknek), akkor viszont klassz ötletnek tartom.

Én anno kiugrottam volna a bőrömből örömömben, ha külön kis "lakásom" lehetett volna. :)

2011. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
A szülőnek van bizalma, önbizalma, nem irányítás és megfigyelés -kényszeres/mániás. A többi azon múlik, mit akar a tini? Ha ezt ő szeretné így, és már elég felnőtt, eléggé megbízható, akkor miért ne?
2011. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Hány éves az a gyerek, mégis? Ha 10, nyilván nem helyes. Viszont kamaszoknál jó megoldás, hogy ne őrüljön meg a szülő. Végül is közös háztartásban vannak azért. És nyilván így valamilyen szinten ellenőrizni tudják, kiket visz oda, v. mit csinál?! Szuper megoldás.
2011. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Aha, a barátnőm anyja az akkor 14 éves lányának kialakított egy külön házacskát egy nagyobb garázsban. Nagyon jól nézett ki, imádok ott lenni. És mellékesen nincs szabad hely a falon, tele van jó dolgozatokkal, oklevelekkel, poszterekkel, régi ellenőrzök kitépett lapjaival:D Ja és nyáron nagyon jó hűvös van..télen meg mindig kivan készítve egy vastag pamut fürdőköpeny:D
2011. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A tini akarta,vagyis én.Anyunak ez volt a nyári konyhája de beáldozta azért mert szerettem volna.A bizalom mindig meg volt kettőnk között nem volt megszabva mikor kellet haza jönnöm,tudam magamtól.imádtam az összes barátnőm engem irigyelt,később az öcsém kapta el vele szintugy ez volt a helyzet.

azért tettem fel a kérdést ,mert a felnőttek kivétel nélkül elitélték anyuékat ezért,soha nem értettem hogy miért.

2011. szept. 19. 13:42
 8/30 anonim ***** válasza:

Egyik ismerőmnél is ez van... egy ilyen nyári konyhácska volt, de befalazták az ajtót, ami összekötötte a lakással és így maradt 1 bejáret az udvarról. (ott van mellette a rendes bejárati ajtó is...)

Ebbe egy a rossz: télen felkelni és a hideg udvaron keresztül bemenni a lakásba pisilni :D ott aludtam nála... legalább felébredtünk :D

2011. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hát igen nekem sem volt fürdim...az gáz igen,de nekem ez nem volt különösképp probléma,kinti wc-ém volt.:)öcsémnek mostmár van saját fürdije is.


A lányomnak is megvan a saját kis különbejáratú szobája,ugy alakitottuk a házat hogy ez meglegyen,most raktár.remélem mire felnő változik a világ és nem fognak lenézni azért mert "kirakom" a lányom a házból.

2011. szept. 19. 13:51
 10/30 anonim ***** válasza:
"azért tettem fel a kérdést ,mert a felnőttek kivétel nélkül elitélték anyuékat ezért" -máris javult az arányod, mert én nem ítéltem el, pedig nem vagyok már gyerek. :P 43/F
2011. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!