Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajandek legyen a...

Milyen ajandek legyen a ferjemnek szulinapjara?

Figyelt kérdés
Van egy pozitiv tesztem es szeretnem ha az lenn az ajandek,de nem tudom hogy milyen formaba adjam oda!!!!!
2011. szept. 19. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán egy vacsora mellett mondanám, hogy van egy meglepetésem, de azért még valamit vennék/készítenék a szülinapjára.

Gratulálok a babához :))

2011. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vacsora közben mutasd meg a tesztet, hanem utána, amikor átadod az ajándékot. Egy kis kártyát is mellékelj, amibe valamilyen formában azt írod, hogy boldog születésnapot kívánunk neked MI KETTEN! Én valahogy így csinálnám. Jaj, de boldog lehetsz most. Gratulálok férjednek születésnapjához, és mindkettőtöknek a babához, jó egészséget kívánok!(de jó, hogy megosztottad:))
2011. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én becsomagoltam a férjemnek a pozitív tesztet, kerestem egy nagyon megható és alkalomhoz illő képeslapot (aminek a szövegén érződik hogy mostantól megváltozik nekünk a világ.. :-). A képeslap közepébe beragasztottam a tesztet.


Finom vacsit készítesz,+ egy kis gyertyafény.

Vagy: elmentek egy étterembe, megkéred a pincéreket hogy vacsora után hozzák be a tortát és odacsúsztatod a kezébe ezt a képeslap+tesztet ( vagy csak simán kis dobozba csomagold be és így add oda neki.

Fantázia kérdése.


Egy biztos: nagyon meg fog hatódni! Tökéletes ajándék !!!!!


És gratulálok!

2011. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom szepen!!!!Nem tudom hogy fogom kibirni pentekig hogy ne mondjam el neki!!!nagyon kivancsi termeszetu vagyok es mikor veszek neki valamit rogton oda is adom vagy mar telefonba elmondom neki!!!Ma teszteletem es mar alig birom hogy ne mondjam el de valahogy csak kibirom pentekig!
2011. szept. 19. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Bírd ki valahogy, aztán szombaton írd meg, hogy mi volt-:))
2011. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én vennék mellé egy kiscipőcskét vagy egy cumit és azt is becsomagolnám. Sztem így lenne a legszebb+ gyertyafényes vacsi.

Várom a szombatot hogy megtudjam mit szólt hozzá és hogy lepted meg vele. Feltétlen írd meg. Sok boldogságot a babához!

2011. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 habibi ***** válasza:

én úgy kelteném fel reggel, hogy jó reggelt apuka,

vagy pedig írnék egy levelet , hogy Szia apa, engem még nem ismersz.... mintha a kisbaba írt volna neki. De ez a vacsis dolog is jó, de akkor biztosan látná rajtam, hogy valamire készülök és mivel szülinapja is lesz, biztos benne,hogy valamit kap.

2011. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!