Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik rokonommal jött...

Az egyik rokonommal jött össze, miközben engem bámult egész este. Most ez hogy van?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam egy buliban ahol ott volt az unokatestvérem is. Ott volt egy srác, akiről nem tudtam hogy ki, de utólag tudtam meg hogy az unokahúgom bele van esve hónapok óta, de a srác inkább a lány barátnőjét választotta, vagy valaki mást eddig, szóval csak epekedett utána. Mivel nem tudtam hogy ő kicsoda, eléggé megtetszett és sokszor szemeztünk, azt vettem észre hogy bámul stb. Az unokahúgommal ott a buliban nem is foglalkozott lerázós volt vele, de hétfőn meg összejöttek közös képek a neten stb.


Most milyen már ez? Ha valakit le sem sz*rok szombaton, hétfőn már oda leszek érte?


2011. szept. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ősz van,érik a szőlő de neked mégis savanyú.
2011. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Féltékennyé akarta tenni veled, csak ürügy voltál. A nők mindig azután epekednek, akit nehéz megkapni.
2011. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy kicsit :DDD Jó tényleg nagyon tetszett nekem, de én ezen az egész helyzeten lepődtem meg.


Most nekem dicsekszik róla hogy mennyire szerelmes belé, meg milyen jó vele lenni. Közben meg mással szemezik.

És most nem is arról van csak szó hogy irigy vagyok-e rá, hanem szerintem simán ott is hagyhatja ha ilyen. Aztán meg amilyen labilis az unokahúgom idegzete teljesen ki fog tőle készülni és azt szintén nekem fogja majd mesélni...

2011. szept. 20. 15:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez tényleg így van. Az valahogy mindig érdekesebb akit nem lehet megkapni :/
2011. szept. 20. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
A srac egy szelhamos, unokatesod hulye. Mar hetfon halalra szerelmes? Nem fog sokaig az lenni. Palinak uj noje lesz szombat este.
2011. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont
2011. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!