Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen nem jövök ki anyukám...

Kamilla111 kérdése:

17 évesen nem jövök ki anyukámmal?

Figyelt kérdés
Folyton veszekedünk kotor a holmiaim közt. Mindenbe beleszól. Nemérti meg hogy én eszt nemszeretem. Mit tegyek ?
2011. szept. 21. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek mit tegyek már kivagyok tőle.
2011. szept. 21. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj hogy ezzel kezdem, de először tanulj meg írni . Ahhoz képest hogy 17 éves vagy elég gyerekesnek tűnsz. Először magadban kéne rendbe tenni a dolgokat, és utána pedig édesanyáddal beszélgetni.

31.N

2011. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Haha... milyen kis humoros az első... hát mentem falnak megyek a röhögéstől -_-"


Először is mond meg neki nyomatékosan, nem tetszik neked, hogy a magán dolgaid között matat. Ez a te magánéleted, amibe ha jól tudom, még neki sem lehet nagy fajsúlyú beleszólása.

Vagy egész egyszerűen őt is elérte, az a dolog, hogy túlzottan is rajtad akarja tartani a szemét, nehogy valami trágyába keveredj. Ez addig jó, amég nem éli bele magát túlzottan.

Már majdnem nagykorú vagy. Nyugodtam beszélhetsz vele, ha nem is, mint anya és gyereke, mint felnőtt a felnőttel. Talán ha észreveszi, hogy nem vagy már kisiskolás, esetleg beszünteti ezt a mániáját.

2011. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélgetsz vele, ne számits jobbra! Azért kutat, mert tudni akar rólad, mit csinálsz és kivel. Mesèlj a pasikról, mindent, nem fogja leharapni a fejed, igy megszűnik a kutakodás.
2011. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányaim kora 18,11 soha nem kutakodok a holmijukban ,viszont ha beszélni szeretnének velem mindig készen állok.
2011. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!