Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ekkora hatalmas...

Hogy lehet egy ekkora hatalmas nagy paraszt az anyám?

Figyelt kérdés
Nekem mindig tekintettel kell lennem másokra főleg rá.Én mindig rohanjak a boltba ha kell valami,ő meg szarik kihajolni az ablakon mikor cigizik.Belccigizik a képembe.Hiába csukom be az ajtól bejön.Minden reggel a hányinger kerülget mert azt a krva retkes cigit szívja. Már mindenemet átjárta az a büdös bagó szag.Mindenki kérdezgeti hogy cigizek?Mert nagyon büdös vagyok.Hiába mondom meg neki hogy légyzsi hajolj ki az ablakon leseszar cigizik tovább.Még az ablak sincs kinyitva.Már szégyenlek utcára menni.Mert ilyen szagot még nem éreztetek mint mailyen a mi lakásunkba van.Nekem kötelességem szívni ezt a büdös cigit mindennap? napi 2-2,5 dobozzal elszív én meg szagolom.Mit csináljak mert mindjárt fogom az összes cigijét és bas*zom a csap alá.Nagyon ideges vagyok.Amikor szólok nek normális hangnembe rendesen hogy anyu légyszi az ablakon akkor azt mondja hogy én ne parancsolgassak neki mert ha majd saját lakásom lesz ott majd parancsolgathatok..stb.. Mit csiálnjak?? (bocsi a hibákért gyorsan írtam)
2011. szept. 23. 18:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
és ez kb 5 6 éve így megy.Elegem van mindjárt rám jön a sírógörcs is..
2011. szept. 23. 18:25
 2/57 anonim ***** válasza:
11%
Gratulálok hogy így beszélsz a saját anyádról! Bezzeg a kaja, amit az ő pénzéből eszel, az tetszik. Ha nem tetszik így az élet, költözz el!!!
2011. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
58%
Abban igaza van, hogy az ő lakásában ott cigizik ahol akar, de az is igaz, hogy eszembe se jutna rácigizni a gyerekemre.
2011. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
94%

Én minden kedves édesanyának és édesapának nyomnám le az égő cigit a torkán aki a gyereke előtt szívja azt a sz.art!

Nincs más,minthogy kinyitod az ablakot,mert úgy látszik őket nem érdekli az egészséged.Vagy ha elég idős vagy,akkor lehet külön kéne költöznöd.

2011. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
84%
Amikor cigizek akk menj a szobádba és egy ideig ne menj ki.De vannak olyan szagtalanítók vagy mik amik megszüntetik.Vegyél egy olyat és fújd be oda feltűnően.De nem neked nem kötelességed szívni amit ő kipöfög.De nyisd ki az alakokat is ilyenkor.Nagyon nem tudsz vele mit csinálni az a baj.Ráadásul még károsabb a passzív dohányzás.
2011. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim válasza:
91%
részvétem, de szerintem nem tehetsz semmit az elköltözésen kívül :S
2011. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Ki is szoktam néha nyitni de attól a füst még felém száll.Kise járok már,vagy csak nagyon ritkán a szobámból mert mindig bagózik amikor kimegyek a konyhába.WCre is a konyha mellett kell elmennem és megcsap a szag .beleivódik a hajamtól elkezdve a ruhámon át a zokniaimba a cipőm is olyna szagú...
2011. szept. 23. 18:32
 8/57 anonim válasza:
94%

Ez azért így nagy bunkóság a válaszadó részéről! ez a "ha nem tetszik, költözz el" duma nagyon lejárt lemez már. írta, hogy felindulásból ír. másrészt ha az anyja leszarja az Ő egészségét, egyebeket, akkor miért kéne finomkodnia? legalább itt adhassa ki magából!

Kérdező! próbálj meg beszélni Vele, hogy ez neked már nagyon kellemetlen a mindennapi életedben. Apukád, Tesó? nincs, akivel összefoghatnál, hogy picit "ráncba szedjétek" Anyukádat?

2011. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
96%
Az első válaszoló is biztos elég értelmes.Ha nem lenne káros a cigi azt mondanám jól van ki lehet bírni.De sokkal károsabb a passzív dohányzás.3 ciginek felel meg az amit beszívsz 1 cigi füstjéből.És ha így élsz tényleg rá jössz hogy ez milyen rossz dolog.Először én is azt hittem hogy jaj már megint valami hisztis csaj akit nem engednek el buliba.De nem.Ez sokkal rosszabb helyzet annál.Csak úgy tudsz változtatni rajta hogy ha folyamatosan mondod neki továbbra is.Hogy legalább a rohadt ablakot nyissa ki.Lehet hogy kapsz pofont de majd egy idő után észreveszi magát.Vagy keress fel egycsalád pszichológus.Ugyanis a cigi is azért van mert valamit akar pótolni ami nincs neki...
2011. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
29%

Látom, parasztságban nem esett messze az alma a fájától!


De igazad van, nagyon egészségtelen, hogy szívnod kell a bagófüstöt! Nem sokat tehetsz, ha cigizik, menj a szobádba, szellőztess sokat, hátha jelent valamit.


Ha pedig hosszú távon sem tudod meggyőzni anyádat, nem sok választásod van, mint hogy amint tudsz, elköltözöl. Sajnos, kényszeríteni nem tudod, hogy ne bagózzon a lakásban.

2011. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!