Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog amit édesanyád vagy édesapád mondott neked?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 23:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%

Már 2 éve nem laktam apámmal, kidobott otthonról, nem is beszéltünk, aztán egyszer seggrészegen felhívott, és minden drogos k.rvának elhordott. Azóta nagyjából rendeződött a viszonyunk, láttam rajta később a megbánást, de soha nem kért bocsánatot, ami bennem örök tüske marad.

Mikor nagymamámnak bejelentettük, hogy jön a második baba, ezt mondta: jajj, fiam, nem gondoltam, hogy ekkora butaságot csináltok!

Egyébként jó gyermekkorom volt, szerettek a szüleim, én is őket, de a kamaszkorom nagyon nehéz volt.

2011. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

apám mondta ezeket.


szégyellek( mert külsöre extrémen öltözködtem. szegecsek, kripta szobám volt stb,de jellemileg teljesne normális voltam)


ha kihuzod a gyufát kicsinállak(lelkileg)


mikor kajánál maradt egy darab kolbász megkérdezte ki kéri? illedelmesen hallgattam de miután senki nem szolt mondtam hogy akkor én. közölte h bárkinek odaadja,nekem nem.


milyen háziasszony lesz belölem? nem segitek soha semmit,nem tartok rendet a szobámban,lusta semmirekellö vagy.----na de egy tini milyen legyen???


persze hogy nem segitettem szivesen mert sose volt jo semmi.ma 25 éves vagyok, jobban fözök mint anyám pedig nem tanultam, az egész házban az én szobámban van a legnagyobb rend.és ezt nem bizonyitásként csinálom. hanem mert élvezem.szeretek fözni meg takaritani is. de leginkább magamnak.


a legviccesebb pont most volt.volt ez a lezuhanó műhold. van egy 9 éves hugom,mindketten emeleten alszunk.

apám bepánikolt hogy majd biztos ránkzuhan és hugomat kötelezte hogy lent aludjon.én már rég aludtam akkor.persze anyámis tudta meg én is hogy nem kell félni (reggel mesélte) ,elöször nevettem is a félelmén de aztán belegondoltam hogy ha ez tényleg komoly lett volna,akkor eszébe se jutottam volna..mert most se tett egy emlitést se hogy én is fönnt alszom. szal ez nem esett jol egyáltalán.

2011. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Apám mondta: már nem szeretlek


Anyám mondta: nem vagy jó semmire.


19L

2011. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

Apám tulajdonképpen semmi olyat nem mondott nekem,de anyám...

Én egy senki vagyok, és hogy k_rva vagyok,pénzért szexelek a párommal-ezt arra fel mondta,mert elmentünk fürödni és a párom fizette a belépőt.Akkor voltunk 2. éve együtt,azóta együtt is élünk.

Szüleimmel nem beszélek.

2011. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Sosem bántott anyukám. Nekem az volt a legfájdalmasabb amikor közölte hogy rossz indulatú daganatot találtak a mellében. Apámról inkább ne beszéljünk, mondjuk fájdalmat épp ő sem okozott, mivel 4 éves korom óta nem láttam.
2011. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha össze tudnám számolni, mennyiszer hallottam apámtól:

"Rohadj meg te szerencsétlen k.rva!

Hogy a k.rva anyámba szakadt volna fejem..."

Anyámtól: " Soha nem lesz semmi belőled, egy hajléktalan k.rva leszel...

A férjed úgyis meg fog csalni, egyedül leszel... "

Válogatott gyönyörűségek.

K.rva voltam, mert kb. 2 éven át szombatonként a barátaimmal mentem szórakozni.

Két diplomát szereztem /minden vizsgám előtt azt hallgattam, úgysem tudod megcsinálni.../,

a férjemmel imádjuk egymást.

2011. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtam volna, hogy ilyen leszel, inkább a lepedőre eresztettem volna...:(
2011. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam az egészet, és hihetetlen hogy ilyen szülők vannak! :(

Nekem a legdurvább eddig az volt, hogy azt mondták, hogy nekem soha nem fog semmi sikerülni. Van érettségim, nyelvvizsgám, és most fogok felvételizni az ELTE-re. És azért is megmutatom, hogy diplomám is lesz :)

2011. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
82%
Uram atyam milyen emberek vannak... Akik raadasul nem szegyenlik szulonek nevezni magukat. Nekem sosem volt problemam anyummal akivel eltem, es szornyu erzes ennek ellenere amiket itt olvasok. Nem is tudom, erre nem lehet semmit mondani:(
2011. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

Apum nem mondott még nekem bántó dolgot, de anyám jóval többször.

Nem túl jó a viszonyunk, sokat szoktunk veszekedni. Elég sok mindent a fejemhez vágott már, de ami a legjobban fájt, azt 2 éve mondta: "Már sajnálom, hogy nem adtalak intézetbe!"

Sikerült sikeresen letennem a középfokú nyelvvizsgát, és szinte csak annyit mondott, hogy most már csak tudnom kéne megszólalni a nyelven is... Rosszul esett, hogy így reagált rá. Gratulált, persze, de azóta csak ezt hallom tőle.

2011. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!