Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog amit édesanyád vagy édesapád mondott neked?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 23:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

Anyám rendszeresen "k**va anyádat te hülyegyerek" és hasonlókat vág a fejemhez. 17 éves vagyok, és fiú, de néha azért elég komolyan érint engem is, hogy ennyire alpári, trágár anyám van. Amikor pedig ezért szólok neki, akkor meg ne játsszam a fejem. Ha valamiben segíteni kell, akkor jó vagyok. Ha vigyázni kell a kisöcsémre, és ugrik a napi programok, akkor jó vagyok. Ha be kell vásárolni, vagy főzni valamit, amíg nincsenek itthon, akkor jó vagyok. De hogy ezt megköszönné egyszer is, áh..


Apám nem szokott káromkodni velem, csak ő rendszerint anyám pártját fogja, így a családban én vagyok a mumus. És csodálkoznak, hogy a fiuk néha intést kap a tanártól, hogy kezdi átvenni azt a stílust, amit a drága felmenőitől lát NAP MINT NAP!

2011. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Apám mondta: "Az isten verjen meg!"
2011. szept. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szó volt a legdurvább.

Anyám egyszer nagyon felhúzta magát azon hogy rossz jegyet vittem haza a suliból, megragadta a karomat és a kapunkhoz ráncigált és azt kiabálta: ,,Ha nem tanulsz normálisan te idióta barom akkor takarodj innen!!""


Hozzáteszem..anyumnak még érettségije sincs szóval nem tudom mégis mit képzelt magáról.

Meg: ,,Ha kell addig verlek míg le nem diplomázol!"


Hát..most vagyok elsős az egyetemen.

2011. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
Vagyonőrként dolgozom! Nem járok bulizni, nincsennek költséges hobbijaim!A párommal nem élünk együtt, a szakításunk után hazaköltöztem! Van egy kislányom, havi 30000ft-ot fizetek utána, a többi pénzt édesanyáméknak adom! Mégis azt vágják a fejemhez, hogy miattam tartunk a béka seg.e alatt! Minden vagyok, csak jó ember nem! Elég gyalázatos!
2011. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!