Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pontozni kéne az anyukátok...

Ha pontozni kéne az anyukátok és a köztetek lévő viszonyt ti hány pontot adnátok rá 10-ből? (14/L)

Figyelt kérdés

Én csak 5-öt, mert folyton ordibál, semmit nem lehet vele normálisan megbeszélni.Neki soha semmi nem elég ha szorgalmas vagyok és többet tanulok mint amennyit kell(pl.: 1,5 matekfeladat lapot megcsinálok, de csak 1-et kell, akkor azt mondja hogy már csináljam meg a többit is) még az se jó neki.Lecseszett hogy én nem is tanultam biológiából semmit, mert egy lusta kis mocsok vagyok.Következő napon feleltem biológiából 5-öst kaptam.Ha valami nem tetszik neki, akár meg is pofoz.Viszont van amikor kedves.

(Légyszi indokoljátok is meg hogy miért)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 25. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
78%
9,9
2011. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
85%
Olyan 4-5 pontot. Hasonló volt a helyzet tinikoromban, mint veled (azzal megspékelve, hogy öcsémtől meg semmit nem vártak el... szval azt látni, hogy én bárhogy meggebedek, sosem jó nekik, öcsémet meg még csak meg sem próbálják nevelni)... most egy kicsit konszolidálódott a helyzet, de most is, ha egy picit hibázom, már én vagyok a legtrehányabb leglustább, legidiótább ember a világon, és még mindig több mindent vár el tőlem, mint öcsémtől...
2011. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Köszi a válaszokat.

1.: az jó:) örülök neki:)

2.: sajnálom:( átérzem a helyzetet:/

2011. szept. 25. 20:33
 4/60 anonim ***** válasza:
96%

10/8


nekem is kiabálós olyankor csak rööhgünk apummal:):)

De így szeretjük:D

2011. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
71%
-10
2011. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem indokoltam meg. Azért adtam ilyen magas pontszámot, mert ilyen jó az anya - lánya viszony köztünk. Számíthatunk egymásra, mindent meg tudunk beszélni. Valamikor persze vannak viták, de hol nincsenek.

Most már teljes a kérdésedre a válasz :)

Szép estét!

első válaszoló :)

2011. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Te 14 vagy, én mondjuk a 12 éves önmagam és anyum viszonyát írom.


10/10. Igaz, néha veszekedett velem (de csak mikor türelmetlen volt, meg én értetlenkedtem a matek felett), de ezen kívül maximálisan megbíztam benne, szerettem, néha szigorú (de következetes) és engedékeny anyának tartottam. A betegsége ellenére is hihetetlenül pozitív kisugárzása volt, 1-2 fáradékonyabb időszakán kívül vidám és nevetős nő volt. Kitartó, spontán, életvidám...


Jó lenne, ha nem csak 13 éves koromig lett volna velem, hanem még mindig... biztosan más lenne minden, az egész életem. :(

2011. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
86%
én 1-2 pontot adok csak anyámnak, mert neki semmi se jó, ha rosszul vagyok még abba is beleköt és órákon át veszekszik... Annyira kicsinált idegileg h most pszihologushoz járok...
2011. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
89%
2. és még nagylelkű is voltam. soha a büdös életben nem állt ki mellettem, még ha tudta is, hogy nekem van igazam! helyette elnézte, hogy engem csesznek le, velem ordítoznak. ezenkívül nincs más dolga, csak hogy rólam és a páromról pletykáljon. az okoz neki örömöt, ha kibeszélheti a párom és engem.
2011. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen 10, mert mégha nem is értünk egyet, később belátom, hogy igaza volt. Vagy ha nekem volt igazam, ő is belátja.:)
2011. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!