Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a fontosabb a szüleid...

Melyik a fontosabb a szüleid elvárásainak megfelelni vagy a saját elvárásaidnak megfelelni?

Figyelt kérdés
Pl.: Anyukád és apukád tanárok, és nagy álmuk, hogy egy napon belőled is tanár lesz, ezért minden pénzt és segítséget biztosítanak. Te azonban a képzőművészet iránt vagy megörülve és az iparművészeti egyetem vonz.
2011. szept. 26. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját elvárásom. Valószínűleg könnyen beszélek, mert anyukámnak az volt felém az elvárása, hogy azt csináljam, amit igazán szeretnék.
2011. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem engedték soha,hogy döntsek arról,hol szeretnék továbbtanuló.(általános iskolától kezdve,szóval már általánosba is oda jártam,ahova ők akarták,hogy járjak..szomorú).Megadom nekik most az áhított diplomájukat nemsokára,és elköltözöm külföldre,tőlük minél messzebbre.És azt fogom csinálni,ami tetszik.
2011. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
továbbtanuló=továbbtanulni.
2011. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim mindenképp jogi útra szerettek volna téríteni, mert ők jogászok. Viszont én a matekot és a fizikát szeretem, nagyon távol áll tőlem a jogszabályok magolása. Ha jogra mentem volna, nagyon boldogtalan lennék. Mérnöknek tanulok, ők teljesen lenézik ezt a szakmát, szerintük mindenki buta aki nem ügyvéd/ügyész/bíró. Szerintem sosem fogják elfogadni ezt a helyzetet, de senki kérésére nem áldoznám fel, inkább legyek a szemükben ostoba :).
2011. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Természetesen a saját elvárásaim követném, hiszen nekik már van egy életük, amit maguknak éltek. De szerintem ez jobb esetben nem lehet vita tárgya.

23N

2011. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
magamon kívül sem a szüleimnek, sem a testvéremnek, sem a férjemnek, sem senkinek nem akarok megfelelni.
2011. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!